Milionerzy: ALE WPADKA! Uczestnik nie znał słynnego plakatu "Solidarności"

2021-06-21 18:00
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS "Milionerzy", Hubert Urbański

Poniedziałek oznacza tylko jedno - "Milionerzy" wracają po weekendzie. Przypominamy, że podczas wakacji na antenie stacji TVN emitowane są powtórki poprzednich sezonów kultowego teleturnieju, który prowadzony jest przez Huberta Urbańskiego. W 382. odcinku "Milionerów" uczestnik nie znał słynnego plakatu! Znacie poprawną odpowiedź. Słynny plakat wyborczy "Solidarności" "W samo południe" przedstawia Gary'ego Coopera.

W ostatnim odcinku "Milionerów" uczestnik nie poradził sobie z tym pytaniem. Sprawdź, o co chodziło: Krótka gra w "Milionerach"! Gdzie powstał Bantustan? W kolejnym odcinku uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi na pytanie dotyczące ikony polskiego plakatu! Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź.

Słynny plakat wyborczy "Solidarności" "W samo południe" przedstawia Gary'ego Coopera:

A. na koniu

B. z gwiazdą szeryfa

C. wymachującego lassem

D. z dymiącym koltem w ręku

Uczestnik nie znał tego słynnego plakatu! Nie mając żadnych kół do wykorzystania, zdecydował się zaznaczyć wariant D. Czy był poprawny? Oczywiście, że nie. Poprawną odpowiedzią okazała się odpowiedź B. Widzieliście? Znacie ten ikoniczny plakat?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE