"Milionerzy": Nietypowe pytanie o STARCA warte PÓŁ MILIONA!

2020-08-13 19:55 wp
Hubert Urbański Milionerzy TVN
Autor: X-NEWS Hubert Urbański "Milionerzy" TVN

W "Milionerach" padło pytanie za pół miliona złotych! Hubert Urbański zapytał o... starca. Poznaj nietypowe pytanie warte ogromną sumę! Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny... Znasz odpowiedź? Sprawdź cztery możliwe odpowiedzi i poznaj poprawną.

"Milionerzy" to teleturniej, w którym można wygrać ogromne pieniądze! Oprócz dobrej taktyki uczestnikom przyda się bogata wiedza ogólna, skupienie, a czasem nuta ryzyka. Niestety, czasami rozwaga bierze górę i gracz woli zgarnąć mniejszą sumę niż przegrać wszystko! Właśnie tak zachował się Pan Zbigniew, który usłyszał pytanie o starca zwyczajnego. Sprawdź, czy znasz odpowiedź.

Zobacz: Wielka AFERA w "Milionerach". Urbański ROZWŚCIECZYŁ fanów!

Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny:

A: rozmnaża się w rzekach

B: rośnie w Polsce

C: ma jednokomorowe serce

D: stroszy pióra

Starzec zwyczajny to nic innego jak roślina z rodziny astrowatych. W związku z tym poprawna odpowiedź to... B - rośnie w Polsce. Starzec zwyczajny występuje na każdym kontynencie. Omija jedynie Antarktydę. Pan Zbigniew nie znał poprawnej odpowiedzi na to pytanie. Nie pomógł też telefon do przyjaciela. Właśnie dlatego zgarnął 250 tys. złotych, a nie pół miliona.

Zobacz: Mamy kolejnego milionera! Na Dolnym Śląsku padła „szóstka” w Lotto!

Najnowsze