Milionerzy: Najwięksi Polacy stanęli na drodze po zwycięstwo. Długa gra zakończona!

2021-01-11 20:30 dkow
Milionerzy: Pomylił podstawy TABLICZKI MNOŻENIA
Autor: X-NEWS

To zdecydowania jedna z najdłuższych rozgrywek w historii teleturnieju! Uczestnik zagrał w aż trzech odcinkach "Milionerów". Czas odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania. Znamy jedno z nich! Sprawdź, czy wygrasz. Któremu laureatowi Król Szwecji...

Nadszedł czas dokończenia swojej rozgrywki! Mikołaj dotarł do pytania za 250 tys. złotych. Jednak do miliona pozostały jeszcze dwa, najtrudniejsze! A jak wiadomo, nie wszystko w "Milionerach" idzie gładko - sprawdź, jak sedes pokonał uczestnika.Jak brzmiało pytanie, które stanęło na drodze do zwycięstwa?

Sprawdź też: Milionerzy: Szedł jak burza! Fantastyczna rozgrywka i wielka wygrana

Któremu laureatowi Król Szwecji wręczyłby Nagrodę Nobla, gdyby ten do Sztokholmu przybył?

A. Władysławowi Reymontowi

B. Lechowi Wałęsie

C. Czesławowi Miłoszowi

D. Wisławie Szymborskiej

Uczestnik wykorzystał koło ratunkowe 50:50, dzięki któremu do wyboru pozostały warianty A oraz C. Mężczyzna jednak zdecydował, że nie będzie ryzykował i wyszedł ze studia z 250 tys. złotych. A jaka była poprawna odpowiedź? Na pewno nie B - Pokojową Nagrodę Nobla wręcza się w Norwegii, a co za tym idzie, Lech Wałęsa nawet nie wybierał się do Sztokholmu. Warto dodać, że nagrodę odebrała za niego żona. Poprawną odpowiedzią okazała się odpowiedź A - pisarz nie dotarł na ceremonię wręczenia z powodu złego stanu zdrowia.

Zobacz to: Kultowy film "Dirty Dancing" powraca! Zobacz, jak dziś wygląda główna bohaterka [GALERIA]

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze