"Milionerzy": Prawie odpadł przez MAKARON. Urbański OSTRO komentuje

2020-03-25 21:33 wp
Hubert Urbański zaciera ręce
Autor: X-NEWS

Zawodnik popularnego teleturnieju ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Czy ustrzegą zawodników przed wpadką i utratą ogromnej kasy? Sprawdź, czy były potrzebne tym razem i odpowiedz na jedno z pytań "Milionerów".

O milion złotych zagrał Adrian, który oznajmił, że jako pierwszy mężczyzna o tym imieniu chce wygrać tytułową sumę. Okazał się zbyt pewny siebie, a może zjadł go stres? Sprawdź, jak potoczyła się jego gra o tytułowy milion. Jedno z pytań dotyczyło włoskiego makaronu.

Wpadka w "Milionerach". Pytanie o twórczość Henryka Sienkiewicza

Makaron w kształcie kaloryferków to:

A: radiatori

B: bucatini

C: fusilli

D: farfalle

Poprawna odpowiedź to A. Adrian potrzebował do odpowiedzi aż dwóch kół ratunkowych. Najpierw poprosił o pomoc publiczność, a na koniec pół na pół. Jaki był efekt? Skomentował go Hubert Urbański: - Trochę ci to zajęło...

"Milionerzy": Urbański NAŚMIEWA SIĘ z uczestnika. Nie znał odpowiedzi na BANALNE pytanie

MILIONERZY - ZASADY

Tytułową nagrodę w "Milionerach" można zgarnąć tylko w jeden sposób. Niezbędna jest do tego wiedza i bezbłędne odpowiedzi na 12 pytań. Zaznaczenie prawidłowych odpowiedzi w pytaniu drugim i siódmym zapewnia kwotę gwarantowaną (1000 zł i 40 000 zł). Ważny dla zawodników test, ma różnorodną tematykę. W drodze do zwycięstwa uczestnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze