Milionerzy: Aż dwie porażki w jednym odcinku! Szokujący poziom uczestników

2021-02-23 21:11 dkow
Milionerzy
Autor: Screenshot Facebook Milionerzy TVN

Czy w tej edycji "Milionerów" padnie pytanie za milion złotych? Miejmy taką nadzieję! Ale niestety, nie dzisiaj! Znamy pytania, które będą się śniły uczestnikom po nocach! Sprawdź, czy znasz odpowiedzi. W czasie Wielkiej Rewolucji Francuskiej zniesiono podział doby na 24 godziny...

W dzisiejszym odcinku grę kontynuował uczestnik, któremu nie straszne były nawet najtrudniejsze pytania. Nie każdemu niestety idzie aż tak łatwo - to pytanie zaskoczyło uczestnika! Z czym zmierzył się kolejny śmiałek, chętny na wygranie miliona w "Milionerach"? Odcinek przyniósł aż dwie, ogromne porażki!

Zobacz to: Hubert Urbański umiera z tęsknoty i nie ma apetytu? Szczere wyznanie gwiazdora!

W czasie Wielkiej Rewolucji Francuskiej zniesiono podział doby na 24 godziny i dwunastkę na cyferblacie zamieniono na:

A. zero

B. dziesiątkę

C. setkę

D. tysiąc

To było pytanie za 75 tysięcy złotych! Uczestnik postawił na odpowiedź A. Czy była poprawna? Niestety nie! Poprawną odpowiedzią był wariant B. Wiedzieliście?

Sprawdź też: Gwiazdor "Pitbulla" przytył! Teraz chce wziąć się za siebie. Fani: To przez ojcostwo!

Kolejny uczestnik nie pograł zbyt długo. Poniższe pytanie sprawiło, że musiał pożegnać się z programem, wygrywając jedynie... tysiąc złotych!

Rynsztok to dawny kanał ściekowy, a sztok to dawna:

A. rynna

B. kłoda

C. dorszowata ryba

D. nalewka rybna

Uczestnik zaryzykował, stawiając na odpowiedź C, która nie była poprawna. Wiesz, który wariant jest dobry? Okazało się, że B!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Babcia z "Niani" miała skromny pogrzeb. Tak wygląda grób Krystyny Rutkowskiej-Ulewicz
Najnowsze