Milionerzy: REKORDOWA prędkość rozgrywki. Gracz ma MILION W GARŚCI

2020-11-12 21:37
Milionerzy
Autor: Screenshot Facebook Milionerzy TVN

Przed nami ostatni odcinek przed weekendem! Hubert Urbański czeka z 12 pytaniami, a sześciu śmiałków podejmuje walkę o największą wygraną. Ten uczestnik okazał się nie do zdarcia! Padnie pytanie za milion! Wybraliśmy najciekawsze pytanie odcinka. Którą piosenkę Stinga...

W tym odcinku kultowego teleturnieju "Milionerzy" czeka nas zacięta gra o najwyższe stawki! Ten tydzień obfitował w wiele pytań, które wywołały krople potu na czołach uczestników. Śmieciowe zagadnienia wprowadziły niepewność do studia. We wczorajszym odcinku to pytanie za 500 zł stanęło na drodze do miliona.

Zobacz też: Gwiazda "Klanu" wreszcie doceniona. Teraz pisze o odejściu

Maciek z Warszawy właśnie skończył studia medyczne i postanowił wygrać milion! Od początku szedł jak burza. Z kamienną twarzą i bez chwili namysłu odpowiadał na najdziwniejsze pytanie zadawane przez prowadzącego "Milionerów". Dotarł do pytania za milion! Wybraliśmy najciekawsze pytanie z dzisiejszego odcinka. Czy znasz na nie odpowiedź?

Którą piosenkę Stinga usłyszymy w końcówce filmu "Leon Zawodowiec" Luca Bessona?

A. "Shape of My Heart"

B. "Fragile"

C. "Englishman in New York:

D. "Mad About You"

Uczestnik nie potrzebował chwili do namysłu! Emocje sięgnęły zenitu. Od razu wskazał odpowiedź A, którą oczywiście okazała się poprawna. Jak będzie brzmiało pytanie za MILION? Czy na naszych oczach rośnie kolejny zwycięzca? Zobaczymy już w poniedziałek, oczywiście o 20:55 w TVN!

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE