Młoda polska piosenkarka wyprowadziła się z Polski

2019-11-21 11:52

Natalia Nykiel (24 l.) od dwóch miesięcy nie mieszka już w Polsce. Piosenkarka znana z hitu "Error" przeprowadziła się do słonecznej Portugalii.

Na Półwyspie Iberyjskim Natalia Nykiel studiuje kulturoznawstwo Ameryki Łacińskiej. W związku ze studiami przerwała karierę muzyczną i skupiła się na nauce.  - Studiuję już od 6 lat, dziennie i równolegle tworzę muzykę. Od jakiegoś czasu marzyłam, żeby skorzystać z takiej możliwości jak studia zagranicą i cieszę się, że udaje mi się ten plan realizować. Jest mi tu naprawdę dobrze - powiedziała w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Natalia Nykiel na razie poznaje Portugalię i nie skupia się na różnicach. - (...) cieszę się nowościami w znajomościach, klimacie, krajobrazie. Ta przeprowadzka to dla mnie duża zmiana. Odpoczywam i korzystam z życia - dodała piosenkarka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
☀️ Post udostępniony przez Natalia Nykiel (@natnykiel)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE