Marcin Mroczek bajeruje na marchewkę! Akurat tego po nim się nie spodziewaliśmy. Zdjęcia pokazują prawdę

2021-06-23 4:10
Marcin Mroczek
Autor: Instagram

Celebryci znów dają swoje popisy na eventach. Marcin Mroczek (39 l.) ostatnio był gościem kulinarnych „Warsztatów z Gwiazdą” organizowanych cyklicznie przez jeden z modnych portali lifestylowych. Aktor „M jak miłość” czarował w kuchni nie tylko zdrowe smakołyki, ale też uroczo uśmiechał się do zachwyconych nim influencerek. Okazuje się, że Marcin Mroczek bajeruje na marchewkę! Akurat tego po nim się nie spodziewaliśmy. Zdjęcia pokazują prawdę . Zobacz, co zrobił Marcin Mroczek.

Marcin Mroczek ma ogromny urok osobisty i poczucie humoru. Nic dziwnego, że kiedy podczas imprezy AllAboutLife pichcił zdrową zupę, natychmiast otoczył go wianuszek pięknych kobiet. Nie wiadomo, czy bardziej były zainteresowane daniem, które przyrządzał, czy samą obecnością żonatego gwiazdora. Mroczek sprawiał wrażenie zadowolonego i chętnie dyskutował z wielbicielkami, nie szczędząc im miłych słów i odwzajemniając uśmiechy. No cóż, nie ma to jak dobry bajer na marchewkę! Artysta przyznał, że prywatnie chętnie zagląda do kuchni i chętnie przygotowuje posiłki dla swoich synów Ignacego (5 l.) i Kacpra (4 l.).

- W domu przywiązujemy wagę do tego, by jeść zdrowo - mówił Rafał.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze