Najseksowniejsza Polka ma koronawirusa. Kubicka dostała od mamy siatę pełną alkoholu

2020-09-24 9:18 MGa
Sandra Kubicka chce zostać mamą
Autor: Akpa Sandra Kubicka chce zostać mamą

Sandra Kubicka (25 l.) według wielu magazynów, to najseksowniejsza Polka pracująca w show-biznesie. Modelka "Playboya" wyjawiła na Instagramie, że ma koronawirusa. Na szczęscie może liczyć na pomoc mamy Grażyny, którą nazywa pieszczotliwie Grace. Dostała od niej siatkę pełną wina, którym od razu się raczyła.

- Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić, czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też nie mogę w to uwierzyć. Jak wiecie, jestem "freakiem" i bardzo często robię testy, bo podróżuję do różnych miejsc i bardzo dużo pracuję. Nagle dostaję telefon, że mam Covid - zdradziła Kubicka fanom.

Modelka pokazała też zakupy od swojej mamy - reklamówkę z butelkami alkoholu. Opublikowała także filmik, na którym widać jej mamę siedzącą za bramą. - Prosicie to wrzucam na główne Grace przyjechała do ZOO pooglądać zwierzęta. Chipsy przywiozła. Maseczka jest. Dystans zachowany - napisała Kubicka. 

Będąc na przymusowej kwarantannie, Sandra jest w doskonałej formie. - Czuję się fenomenalnie. Właśnie skończyłam kolejny trening. Wczoraj np. trzy godziny trenowałam. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak. Nic, zero totalnie! I zaraz zamówię kolejny test, bo... nie wiem - wyjawiła.

Sandra Kubicka boleśnie wspomina dzieciństwo. Bez ojca i matki

Sandra Kubicka w czasach koronawirusa: Chcę mieć dziecko

Sandra Kubicka pokazała alkohol od mamy
Autor: Sandra Kubicka/Instagram Modelka ma koronawirusa i siedzi w domy
Najnowsze