NERGAL pod ostrzałem! OKRUTNY incydent w samolocie

2020-09-16 16:03 KSZ
Nergal naśmiewał się z otyłego pasażera samolotu
Autor: Instagram Nergal naśmiewał się z otyłego pasażera samolotu

Adam Nergal Darski (43 l.) to kontrowersyjny artysta. Lider zespołu Behemoth potrafi szokować i wcale się tym nie przejmuje. Aktywistka Maja Staśko skrytykowała jego wpis na Instagramie. Podobno muzyk naśmiewał się z otyłego pasażera samolotu, który nie mieścił się w fotelu. Staśko nazwała takie zachowanie okrucieństwem i szeroko skomentowała postawę Nergala, którego obserwują tysiące fanów. To nie pierwsza gwiazda, którą skrytykowała Maja Staśko. Sprawdźcie.

Nergal mówi i pisze to, co myśli. Zdaje się nie przejmować tym, jak mogą być odebrane jego słowa. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił jasne ostrzeżenie: - Treści prezentowane na profilu mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, przestań mnie obserwować. Jego profil obserwuje ponad 400 tys. osób, które chętnie przyglądają się działaniom muzyka. Nergal często pojawia się w sądach w charakterze winnego obrazy uczuć religijnych. Jedna rozprawa dotyczyła filmiku, na którym Adam zaśpiewał piosenkę i pokazał sztuczne męskie genitalia przyczepione do figurki Chrystusa. Groziły mu dwa lata więzienia.  Kolejna dotyczyła zniewagi godła państwowego.  

Majka Jeżowska pokazała OBSCENICZNE zdjęcie. Nergal zadaje pytanie o SEKS

NERGAL pod ostrzałem! OKRUTNY incydent w samolocie

Nergal znowu się naraził. Tym razem podpadł znanej aktywistce. Maja Staśko, która całkiem niedawno skrytykowała postawę Anny Lewandowskiej, wzięła pod lupę wpis Darskiego na Instagramie. Poniżej przedstawiamy zrzut ekranu Instagrama działaczki, która skomentowała okrutne zachowanie Nergala. Jak podały Wirtualne Media, muzyk naśmiewał się z otyłego pasażera samolotu, który nie mógł zmieścić się w fotelu. Maja Staśko uznała postawę lidera zespołu Behemoth za jawną dyskryminację:Ostatnio wśród celebrytów trwa jakiś obrzydliwy festiwal fatfobii. Tym razem Nergal postanowił poniżyć człowieka, pokazując, że nie mieści się na siedzeniu przed nim. To, że siedzenia są tworzone pod szczupłe osoby, to nie powód do śmiechu - to jest dyskryminacja. Aktywistka dodała, że śmianie się z osób w jakiś sposób wykluczonych, powinno być potępiane: - Jestem załamana tym, jak szczupłe osoby poniżają i wyśmiewają grubych ludzi. Zwłaszcza gdy mają setki obserwujących. Wśród nich na pewno są grube osoby. Jak one się poczuły, gdy zobaczyły, ze ich idol robi z nich obiekt kpin?

Nergal naśmiewa się z otyłego pasażera samolotu. Reakcja Mai Staśko
Autor: Screen Wirtualne Media Nergal naśmiewa się z otyłego pasażera samolotu. Reakcja Mai Staśko
Najnowsze