Nieziemskie stylizacje Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony"

2019-12-02 14:34 rr
Anna i Jakub w Rolnik szuka żony
Autor: Akpa Anna i Jakub w "Rolnik szuka żony"

W sieci pojawiły się zdjęcia z nagrań świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony". Uwagę zwracają Anna i Jakub, którzy pojawili się w programie w dwóch, bardzo modnych stylizacjach.

"Rolnik szuka żony" to hit Telewizji Polskiej ostatnich lat, w którym pięciu rolników wśród wybranych kandydatek ma szansę znaleźć miłość swojego życia. Tuż po finale szóstej edycji odbyło się wyjątkowe nagranie odcinka świątecznego w przepięknym dworku pod Warszawą - Dolinie Złotopolskiej. Na planie pojawili się finaliści ostatniej edycji: Seweryn, Adrian, Sławomir i Jakub. Adrian i Kuba byli w towarzystwie swoich dziewczyn, które poznali w programie.

Jedna z par szczególnie zapadała widzom w pamięć. Ania i Jakub w specjalnym odcinku "Rolnik szuka żony" zaprezentowali się w dwóch stylizacjach. Na kanapie przy Marcie Manowskiej kobieta miała na sobie garnitur w kratkę, czarny t-shirt oraz buty. Włosy związała w kucyk. Jakub wystąpił w marynarce i jeansach. Do gotowania Anna przebrała się w beżową koszulę oraz jeansy z dziurami. Do stylizacji dobrała pasujące szpilki. Rolnik postawił na mniej zobowiązujący styl i pokazał się w koszuli oraz jeansach. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Najnowsze