Oliwia Bieniuk zatańczy z kimś innym? Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami"

2021-08-03 12:56
Oliwia Bieniuk zatańczy z kimś innym? Oficjalne potwierdzenie par Tańca z gwiazdami
Autor: Instagram @oliwia.bieniuk/AKPA Oliwia Bieniuk zatańczy z kimś innym? Oficjalne potwierdzenie par "Tańca z gwiazdami"

Do startu nowego sezonu "Tańca z Gwiazdami" coraz mniej czasu! Produkcja przygotowuje już materiały promocyjne i zdradza szczegóły na temat programu. Na oficjalnym koncie programu w mediach społecznościowych opublikowano informacje o partnerze tanecznym Oliwii Bieniuk. Zaszły zmiany w układzie par "Tańca z Gwiazdami"!

Po przerwie wywołanej pandemią COVID-19 na antenę stacji Polsat powróci kultowy program "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Produkcja zradziła już listę uczestników tegorocznej edycji, której premierę zapowiedziano na września. Jedną z gwiazd "Tańca z Gwiazdami" została córka zmarłej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Oliwia Bieniuk przeniosła się już do Warszawy, by móc rozpocząć treningi u boku swojego tanecznego partnera. Początkowo miał nim zostać debiutujący w programie Jakub Lipowski. Z oficjalnych źródeł wynika jednak, że doszło do poważnych zmian. Z kim zatańczy Oliwia Bieniuk?

NIE PRZEGAP: Córka Przybylskiej w Tańcu z gwiazdami! Fani show nie kryją oburzenia. Oliwia Bieniuk już wzbudza emocje!

Taniec z gwiazdami. Z kim zatańczy Oliwia Bieniuk?

Kilka dni temu informowaliśmy, że partnerem młodej gwiazdy miał zostać Jakub Lipowski. Jak widać, plotki się nie potwierdziły bądź produkcja dokonała zmiany w ostatniej chwili. Czy młody, debiutujący w telewizji tancerz okazał się nieodpowiednim partnerem dla Oliwii Bieniuk? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, z kim celebrytka wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Na Instagramie programu pojawił się film, na którym zaprezentowano partnera Bieniuk - jest nim Michał Bartkiewicz. To z nim ćwiczyć będzie młoda gwiazdka.

Kim jest Michał Bartkiewicz?

Dla Michała Bartkiewicza to nie będzie pierwszy występ w "Tańcu z gwiazdami". 25-latek z Olsztyna debiutował w poprzedniej edycji programu. I to nie w byle jaki sposób! Michał Bartkiewicz i Edyta Zając pokonali wszystkich i wygrali Kryształową Kulę! Czy posiadający doświadczenie przed kamerami tancerz będzie lepszym partnerem dla młodziutkiej Oliwii Bieniuk?

- Oliwia i Michał Bartkiewicz mają ogromne szanse na zwycięstwo. On po zdobyciu pierwszej kryształowej kuli u boku Edyty Zając wcale nie stracił apetytu na wygraną - wręcz przeciwnie! - powiedział tajemniczy informator portalu Pomponik.pl.

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE