Szok i niedowierzanie! Rafał Maserak zmienia branżę. Zostanie aktorem w popularnym serialu

2021-01-21 11:54 wp
Rafał Maserak
Autor: WBF

Nie uwierzycie! Wielkie zmiany w życiu Rafała Maseraka. Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" zmienia branżę. Jeden z najpopularniejszych tancerzy show Polsatu zostanie aktorem w popularnym serialu stacji. Wiemy, gdzie zaprezentuje swoje zdolności. Sami zobaczcie!

Kariera Rafała Maseraka nabrała tempa. Już nie tylko "Taniec z Gwiazdami", w którym od lat rozgrzewa widzów i gwiazdy na parkiecie. Przyszła pora na wielkie zmiany! Ostatnio Rafał Maserak miał okazję sprawdzić się w roli prowadzącego podczas Sylwestra Telewizji Polsat. Teraz kolej na nowe wyzwanie. Okazuje się, że zwiazany ze słoneczną stacją tancerz zostanie... aktorem. Jak twierdzi Pudelek, to nie żarty. Szczegóły współpracy zdradziła portalowi osoba z produkcji. Jak czytamy: "Rafał dołączył do obsady serialu >Pierwsza miłość<. Przeszedł casting, na którym odpadli profesjonalni aktorzy, choć w trakcie odgrywania scenek przed kamerą był bardzo zdenerwowany i spięty. Ekipa daje mu czas na wdrożenie się. Zagra sławnego aktora, gwiazdora".

NIE PRZEGAP: Mariusz Czajka na pogrzeb matki zebrał więcej, niż ktokolwiek podejrzewał. Gigantyczna suma zwala z nóg, aktor dziękuje darczyńcom

Niestety, nie wszyscy są zachwyceni takim obrotem spraw. Wiadomo, że branża kulturalna stoi niemal od marca, zamknięte są teatry, a plany filmowe niekiedy przełożone. Prawdziwi aktorzy mają nie być zadowoleni, że osoba bez doświadczenia pojawi się w "Pierwszej miłości". "Rafał bardzo się cieszy z tej roli, bo w tym roku wiosną nie będzie "Tańca z Gwiazdami", a i pokazy taneczne też się nie odbywają. Jego koledzy nie mają pracy, więc to duża sprawa, że jemu się wiedzie" - powiedział infromator Pudelka.

ZOBACZ TAKŻE: Pamiętacie Kasię z "13. posterunku"? Wiemy, czym dziś zajmuje się Aleksandra Woźniak

Czy nad programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wisi fatum? I #HOT
Najnowsze