"Rolnik szuka żony 6". Marlena GROZIŁA Sewerynowi! Zarzuciła mu też PIJAŃSTWO

2019-11-17 22:00 MGa
Rolnik szuka żony 6: Marlenka zarzuciła Sewerynowi PIJAŃSTWO
Autor: fot. screen TVP Rolnik szuka żony 6: Marlenka zarzuciła Sewerynowi PIJAŃSTWO

Czas na rewizyty. Adrian Berkowicz (28 l.), Sławomir Banasiak (35 l.) i Jakub Napierała (43 l.) pojechali do domów swoich wybranek. Tylko Seweryn Nowak (28 l.) nie zobaczył rodziny i znajomych Marleny. Para rozstała się i skoczyła sobie do gardeł.

Rolnik szuka żony 6. Ciekawie zapowiada się, jeśli chodzi o Marlenę Bazylczuk (22 l.) i Seweryna. Według spekulacji fanów progamu, rolnik nie zjawi się u dziewczyny. Młoda florystka, która specjalnie na spotkanie ubrała się w czerwoną suknię z głębokim wycięciem, będzie zalana łzami. Fani programu mają już teorię, że ma to z związek z tym, że Seweryn ma już nową dziewczynę

Interesująco będzie też u Ilony (32 l.) z Wałbrzycha, która zabierze Adriana na konną przejażdżkę o zachodzie słońca. Kuba pojedzie natomiast do Poznania do Ani Stelmaszczyk (34 l.), gdzie pozna jej 12-letniego syna Janka. Do Marty (30 l.) uda się z kolei Sławomir. Jeśli chodzi o Waldemara Kaszubę (46 l.), to będzie trzeba na niego poczekać aż do finałowego odcinka.

--- 

Rolnik szuka żony 6 - 10 odcinek. Kuba i Ania zatęsknili do siebie. Po wyjeździe z gospodarstwa Stelmaszczyk rozmawiali dwa razy dziennie przez telefon. Marlena z kolei gotowała Sewerynowi śniadania i obiady. Wtedy rolnik stwierdził, że "za bardzo się zaangażowała". Dwa dni po zakończeniu zdjęć stwierdził, że nie są już razem. Nowak powiedział, że mu groziła! - Byłam głupia i naiwna, a on się tylko mną zabawił. Myślę, że Seweryn będzie kłamał - powiedziała przed kamerą Bazylczuk.

Sławomir pojechał do Marty do Bydgoszczy. Wiózł kwiaty w folii. - Delikatnie zauroczony jestem - powiedział rolnik. Banasiak poznał rodziców dziewczyny.

Już wiemy, że Adrian i Ilona są razem. Dziewczyna pokazała to na swoim Instagramie! Dziewczyna pokazała rolnikowi swoje trofea jeździeckie oraz psa.

Marlena spotkała się z Sewerynem. Doszło do kłótni. - Jesteś oszustem i zachowałeś się jak gimbus. Z takim podejściem nie znajdziesz dkobiety - powiedziała Bazulczuk. Zarzuciła także rolnikowi, że dużo pije. Okazało się, że Marlena musiała kłamać, że nie rozmawiała wcześniej z Sewerynem. Mężczyźnie nie spodobało się, że ta wyznała mu za szybko miłość. Nowak stwierdził, że Marlena stosowała wobec niego rodzaj stalkingu. Marlena zaczęła przeklinać!

Adrian zabrał Ilonę do palmiarni. Zapłacił za bilety 16 złotych kartą.

Marlena dalej atakuje. - Ty jesteś bardzo chamski po alkoholu - zarzuca mu dziewczyna. - Ja też Ciebie nie kocham - dodała Bazylczuk. Okazuje się, że para się całowała i przytulała. - Miałam dużo dupków w życiu, ale takiego *** nigdy - wypaliła Marlena. Przyznała, że się cieszy, że Seweryn nie poznał jej rodziny, bo ta by go zniszczyła. Seweryn się zdenerwował i zakończył rozmowę i wyszedł z kadru. Zobaczyliśmy także łzy Marleny.

Jakub od dwóch lat chce mieć dzieci. Wędkujesz? - zapytała Ania. - Nie, na razie mam dylko branie, okaże się, czy mi się nie zerwie - zażartował Kuba.

Sławomir i Marta byli na moście z kłódkami. Kobieta planowała pojechać do siostry do Anglii, by tam pracować. Marta przyznała się, że się krępowała przy ludziach i dlatego nie dała się przytulić Sławkowi. Adrian do Ilony ma ponad 300 km. Poznaliśmy także Monikę (30 l.), siostrę Ani oraz jej mamę, Katarzynę.

Marlena dalej płakała i przeklinała na Seweryna. Aż dostała czkawki. Kobieta dalej rozstrząsała, że wysyłał jej serduszka i buziaczki. - To była miłość - mówiła. - Chciała mnie zniszczyć - dodał Seweryn. Stwierdził także, że Marlena mogła być w komitywie z Dianą. 

Kuba wyznał, że Ania się za rzadko przytula. Po gokartach para dała sobie buziaka. Tymczasem u Adriana i Ilony była randka na koniach. Rolnik pastował buty dziewczyny. Na koniec para przyznała, że jest razem. Był też mały pocałunek.

Za tydzień w "Rolnik szuka żony 6" randki. Wygląda na to, że kolacja przekreśli szanse Sławomira na związek z Martą.

Z Instagrama Ilony wynika, że jest z Adrianem Berkowiczem!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Czyżby kłopoty w raju? Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)