"Rolnik szuka żony" powraca! Kiedy poznamy uczestników 7. edycji?

2020-04-09 9:24 AHN
Manowska w bikini
Autor: Akpa Manowska w bikini

Na powrót programu „Rolnik szuka żony” musimy poczekać do jesieni, ale bohaterów nowego sezonu prowadząca Marta Manowska przedstawi nam już w Niedzielę Wielkanocną.

Poszukiwania swojej wymarzonej drugiej połówki właśnie się rozpoczynają. Marta Manowska odwiedzi kolejnych rolników, którzy mają nadzieję, że program pomoże im w poszukiwaniach prawdziwej miłości. Choć nowy, siódmy już sezon, będziemy mogli śledzić dopiero od września, to już w Wielkanoc wyemitowany zostanie odcinek specjalny, w którym osoby poszukujące wymarzonego partnera będą się mogły zaprezentować za pomocą tzw. wizytówek. Pokażą w nich, jak wygląda ich codzienne życie i praca na gospodarstwie, opowiedzą o swoich pasjach i marzenia oraz o tym, kogo szukają w programie i jaki powinna być ich wymarzona partnerka.


Przez kilka następnych tygodni uczestnicy będą z niecierpliwością czekać na listy od osób, które chciałby poznać ich bliżej. Ci, którzy otrzymali najwięcej zgłoszeń, będą mieli okazję spotkać się osobami, których listy zrobiły na nich największe wrażenie. Wśród nich może się znaleźć ich przyszła żona.

Emisja w TV:

Rolnik szuka żony

Niedziela 21.15 TVP 1
Poniedziałek 15.55 TVP 1

Najnowsze