Rozenek pokazała JEDNO zdjęcie i zniesmaczyła fanów: Ohyda, fuj

2019-05-18 19:51 mos
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: TRICOLORS/East News Małgorzata Rozenek-Majdan

Kolejne nieprzyjemne komentarze pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tym razem internauci atakują ją za zwierzaka w łóżku. O co chodzi?

Rozenek układa się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym, którym chętnie dzieli się z internautami. Tym razem na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie...śpiącego męża i psa. To zdjęcie wywołało burzę. O co tyle szumu?

ZOBACZ TEŻ: Doda padła ofiarą spisku? Ze ŁZAMI w oczach pokazuje szokujące kulisy [WIDEO]

Gwiazda zdjęcie śpiącego Radzia z buldożkiem opatrzyła podpisem : "Dzień dobry😄 w taką pogodę, nie ma co wstawać z łóżka".

Większość internautów jest zachwycona czułym widokiem, jednak znaleźli się tacy, dla których spanie ze zwierzakiem jest wręcz odpychające. Zapewne chodzi o higienę, ale komentarze nie brzmią zbyt miło. Oto niektóre z nich (pisownia oryginalna):

"Pies w pościeli ochyda"

"Fuj...pies w łóżku.To porąbani ludzie!"

Rozenek raczej nie angażuje się w słowne przepychanki z internetowymi hejterami. Tym razem również nie odpowiedziała. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy "Perfekcyjnej" zarzucają brak higieny. Wcześniej gwiazda wywołała spore zamieszanie swoimi zdjęciami z psiakiem, któremu podarowała buziaka. W obronie Małgorzaty musiał stanąć Radosław.

SPRAWDŹ TEŻ: Rozenek ujawniła przyczynę problemów z zajściem w ciążę. To może spotkać każdą kobietę