"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz został MODELEM. Oliwia o trudnych początkach

2020-06-03 18:53 KSZ
Ślub od pierwszego wejrzenia, Oliwia i Łukasz
Autor: Instagram "Ślub od pierwszego wejrzenia", Oliwia i Łukasz

Oliwia i Łukasz to jedna z dwóch par, które z powodzeniem zakończyły eksperyment w ramach programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od niedawna szczęśliwi rodzice dzielą się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Oliwia podzieliła się tajnikami swojej pracy. Młoda mama rozwija swoje umiejętności i testuje je na mężu! Zobacz, jaka była reakcja Łukasza na rewelacje żony.

Łukasz i Oliwia od roku są szczęśliwym małżeństwem. 26 maja powitali na świecie swojego synka Franka. Para okazuje sobie dużo miłości w mediach społecznościowych. Oboje przyznają, że są zachwyceni rolą rodziców. Łukasz opowiedział o trudnościach związanych z porodem w czasach koronawirusa. Jednak przyjście na świat ich pierwszego dziecka było dla nich magiczną chwilą. Mężczyzna jest dumny ze swojej rodziny: - Wiele osób mówiło mi, że nie ma piękniejszego uczucia, niż to kiedy trzyma się po raz pierwszy swoje dziecko. I wiecie co? Potwierdzam. Cały świat się wtedy zatrzymuje i liczy się tylko ten mały bobas, który jest wtulony w Ciebie. Nie da się opisać tego słowami, to trzeba przeżyć. Teraz dopiero poczułem się prawdziwym tatą. W życiu tego małżeństwa rozpoczął się nowy etap. Oliwia ma bardzo dobre relacje z mamą Łukasza, która również próbuje zasłynąć na Instagramie. Kobieta opowiedziała o swoim kontakcie z synową. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek o relacjach z innymi uczestnikami

Oliwia o trudnych początkach

Rok po zakończeniu zdjęć do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", znamy coraz więcej faktów z życia bohaterów. Oliwia prowadzi na Instagramie dodatkowy profil, na którym umieszcza wykonane przez siebie makijaże. Młoda kobieta szkoli się w tematyce kosmetycznej. Wykonała już makijaż dla swojej teściowej. Prawdziwym zaskoczeniem była metamorfoza jej męża! Łukasz zgodził się być jej modelem. Oliwia zaprezentowała na jego twarzy makijażowy trend: - W zasadzie to był mój pierwszy prawdziwy model, kiedy stwierdziłam, że chciałabym kiedyś malować „na poważnie”. Własna powieka już nie wystarczy, nie ma kasy na porządny kurs, a chciałoby się zobaczyć jak to jest, gdy się kogoś maluje. Dziewczyna podziękowała mężowi, za poświęcenie czasu na wielogodzinnych próbach. I z przymrużeniem oka skomentowała jego zaangażowanie: - Ciężko z początku o osobę, która na makijażu grzecznie wysiedzi te wielogodzinne próby.
Wtedy proponuję dorwać jakiegoś chłopa z bliskiego otoczenia, dać dużo alkoholu lub w łagodniejszej wersji środki nasenne.

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro o Adamie. To wciąż drażliwy temat

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 3 VI (goście: Kosiniak-Kamysz, Kwaśniewski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.