Rafał Mroczek ma dziewczynę! Piękną! (ZDJĘCIA)

2010-02-03 17:28 MAG

To dopiero był widok! Rafał Mroczek (28 l.) z dziewczyną to prawdziwa rzadkość. Ponadto parę spotkaliśmy na wspólnych zakupach, a do tego trzeba mieć trochę bardziej niż zażyłe relacje. A przede wszystkim zaufanie. Do jego lub jej gustu.

Ujrzeć Rafała w towarzystwie kobiety to widok bezcenny. Nam udało się spotkać aktora w Galerii Mokotów w Warszawie. U jego boku kroczyła prawdziwa piękność.

Przeczytaj koniecznie: Cichopek i Mroczek cieszą się nawet z małych ról

Nic dziwnego, że wzbudziło to wielkie zainteresowanie innych kupujących. Wszak Mroczka najczęściej można spotkać w towarzystwie swojego brata Marcina (28 l.) czy też menedżera Dominika (27 l.).

Tajemnicza brunetka pomagała Mroczkowi wybrać ciuszki. A to kurtka, a to sweterek... On później odwzajemniał się tym samym. Ze znawstwem przebierał w kobiecych fatałaszkach. Widać, że obojgu sprawiało to sporo przyjemności.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze