Ta wiadomość zwali Was z nóg! Marcin Miller z "Boys" udziela prywatnych pożyczek?

2021-03-10 10:41 ksz
Marcin Miller z Boys
Autor: Instagram

Marcin Miller, lider zespołu "Boys", udziela prywatnych pożyczek? Taka wiadomość krąży w Internecie, a fani szybko ją podchwycili. Wiele osób uważa gwiazdy disco polo za jedne z bogatszych. Fani Marcina Millera chętnie wykorzystaliby fakt, że wokalista dzieli się swoim majątkiem. Lider grupy "Boys" zamieścił w sieci wiadomość od fana. Wszyscy są w szoku!

Gwiazdy codziennie zmagają się z oszustami w Internecie oraz wykorzystywaniem ich wizerunku. Media społecznościowe sprawiły, że napływają do nich setki wiadomości na prywatne konto. Fani często nie widzą granicy między podziwianiem swojego idola, a spoufalaniem się z nim. Czegoś podobnego doświadczył lider zespołu "Boys". Marcin Miller zamieścił na Instagramie wiadomość mailową od swojego obserwatora. Wokalista był w szoku, że ktoś wymyślił tak absurdalną rzecz. Podobno Marcin Miller ma udzielać prywatnych pożyczek. Może to miał być żart, ale w kiepskim guście - Miller był zażenowany. Poniżej zamieszczamy treść maila. Okazało się, że inna gwiazda też dostaje takie wiadomości: Ja dostaje również takie wiadomości priv lub maila (…) i zastanawiam się o co chodzi (…) - skomentowała Monika Chwajoł z programu „Królowe życia”.

Marcin Miller: „Kupiłem koparkę”. Czy lider zespołu Boys zamierza porzucić disco polo na rzecz budowlanki?

ZOBACZ: Pechowe rozpoczęcie programu. Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek: "Nasza delikatna Agusia"

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze