Tajemniczy Krzysztof wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. To przyjaciel jej męża

2019-09-17 19:29 LIKP
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak
Autor: Akpa Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

Śmierć męża spadła na Agnieszkę Woźniak-Starak jak grom z jasnego nieba. Nagle cały jej piękny świat runął. Pewnym pocieszeniem dla znanej prezenterki jest to, że może ona liczyć na rodzinę i oddanych przyjaciół. jeden z nich odgrywa teraz rolę szczególną. Tajemniczy Krzysztof był także przyjacielem Piotra Woźniaka-Staraka. Kim jest mężczyzna, który wspiera wdowę po producencie filmowym?

Niedawno Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła na Instagramie  pierwszy po śmierci męża wzruszający wpis. - Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama" - podkreśliła prezenterka. Na posta pięknie zareagowały m.in. Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek (ZOBACZ TU) i Hanna Lis (CZYTAJ TU). W dalszej części wpisu Woźniak-Starak wymieniła tajemniczego Krzysztofa. - Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję - napisała. 

Wszyscy zastanawiali się, kim jest Krzysztof. Jak czytamy w portalu Viva.pl, chodzi o Krzysztofa Tereja. To biznesowy partner Piotra Woźniaka-Staraka z firmy Watchout Productions. Panowie razem tworzyli takie filmy jak "Bogowie" czy "Sztuka kochania".