Tak prostytutki okradają klientów. Jednej eksplodowały piersi. Patryk Vega zdradza kulisy [WIDEO]

2020-06-30 8:20 dav
Prostytutki w filmie Patryka Vegi
Autor: mat. prasowy Kadr z filmu "Pętla". Scena seksu z udziałem Antka Królikowskiego

Patryk Vega (43 l.) nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o "aferę podkarpacką", którą zajmuje się od kilku miesięcy. Reżyser opublikował właśnie kolejną część swojego dokumentu. W ten sposób chce przybliżyć widzom historię opowiedzianą w najnowszym filmie "Pętla".

"Pętla" to nowy film Patryk Vegi, który ukaże się po wakacjach. Przed jego premierą reżyser postanowił opublikować kilka części filmu dokumentalnego w których zdradza kulisy "afery podkarpackiej". W poprzednim opowiedział m.in. o klientach domu publicznego. Wśród nich znalazł się znany minister.

Ważny minister z rządu nagrany z prostytutką w łóżku. Ależ on wygląda! Pętla Patryka Vegi

W nowym wideo, które właśnie pojawiło się na Facebooku, Vega próbuje dowiedzieć się kto wpadł na pomysł nagrywania klientów w domach publicznych. Rozmawia także z dziewczynami, które pracują jako prostytutki i tancerki (pokazują się bez piksla). To one zdradziły mu w jaki sposób oszukują klientów na pieniądze. Jak zawsze nie zabrakło także prawdziwych nagrań z udziałem polityków, biznesmenów czy biskupów.

Jest też wypowiedź jednego, z klientów, byłego policjanta Daniela Śnieżka, który przyznał, że tak ostro uprawiał seks z prostytutka, że aż jej pękły silikony w piersiach. Pada także nazwa talent-show "Mam talent", do którego poszły tancerki. Jedna z bohaterek zdradziła także, że jej zarobki to od 8 do 10 tysięcy złotych.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Super Raport 29 VI (goście: Kamiński, Czarnecki, Dziambor, Budka, Gawkowski, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze