"Taniec z gwiazdami": Malitowski przeprasza za BLUZGI. Wieniawa ZACHWYCIŁA jury [NA ŻYWO]

2020-03-13 22:09 wp
Taniec z Gwiazdami 11, odc. 2: puste krzesła na widowni
Autor: AKPA

Choć z powodu pandemii koronawirusa, w studiu "Tańca z Gwiazdami" zabraknie publiczności, to gwiazdy, jurorzy i prowadzący show dadzą z siebie wszystko na antenie Polsatu. W drugim odcinku, poznamy Tomasza Oświecińskiego w nowej roli. Będzie prawdziwym królem parkietu! Śledźcie naszą relację na żywo.

Przed nami drugi odcinek show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z powodu pandemii koronawirusa, w studiu zabraknie publiczności. Mimo to, gwiazdy, jurorzy i prowadzący program są świetnie przygotowani na nowy wieczór pełen tanecznych wrażeń. W dzisiejszym odcinku nie zabraknie emocji i nowych wcieleń. Jedno z nich pokaże Tomasz Oświeciński. Będzie prawdziwym królem parkietu! Nie możecie tego przegapić. Śledźcie naszą relację na żywo. Startujemy o 20:05!

Taniec z Gwiazdami. Bluzgi Malitowskiego i lekcja POKORY dla Wieniawy

20:05

Na parkiecie pojawili się prowadzący, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Mówią o pustych krzesłach i braku publiczności: - Wszystko ze względu na bezpieczeństwo. Dzisiejszy program odbędzie się bez ich udziału. Na parkiecie pojawiają się tancerze. Marcin Bosak wyszedł na schody TzG w maseczce... chroniącej przed koronawirusem?! W sieci pokazał też wcześniej zdjęcie z prób do programu.

"Taniec z Gwiazdami": Bosak pokazał przerażające zdjęcie z próby. To nie są żarty

20:11

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar tańczą jive'a. - Jesteś innym tancerzem niż w pierwszym odcinku (...) Świetnie, mnie się to naprawdę podobało. Oceny jury: Grabowski - 8, Pavlovic - 5, Malitowski - 4 (17).

20:17

Na miejscach dla publiczności zasiadły wszystkie pary "Tańca z gwiazdami". To właśnie oni biją brawa i reagują na oceny jurorów.

20:30

Sylwia Lipka i Rafał Maserak zatańczą fokstrota. - Sylwio, wiesz co, ile ty masz w ogóle werwy w sobie, energii, takiej swobody ruchu (...) To było tak smaczne... natomiast w ramie było dużo gorzej, rama jest fatalna! - skrytykowała Youtuberkę Czarna Mamba. Oceny jury: Grabowski - 9, Pavlovic - 5, Malitowski - 6 (20).

20:36

Już za chwilę Sylwester Wilk i Hanna Zudziewicz zatańczą cha-cha-cha. W materiale przed występem, gwiazdor wyznał, że w wieku 4 lat został oddany do adopcji i nie znał swoich biologicznych rodziców. Wiele zawdzięcza swojej rodzinie zastępczej, to dzięki niej jest tu, gdzie jest. Sylwester wyznał też, że przez pewien czas był bezdomny. Mało tego, mężczyzna stracił nogę i tańczy w protezie, na co Malitowski zadał pytanie: - Nie wiem czy ty do każdego tańca masz inną protezę?  Juror przeprosił też za odcinek w zeszłym tygodniu, wspomniał, że nie będzie już używał brzydkich słów.

Oceny jury: Grabowski - 9, Pavlovic - 8, Malitowski - 7 (24).

20:45

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko zaprezentowali quick step. Występ nie spodobał się Iwonie Pavlovic: - Jak to się stało, że ty będąc z nim w parze, zrobiłaś 300 kroków więcej niż on? - Ja liczyłem, to było 2, 3 kroki więcej (...) Jak ja na was patrzeę wyglądacie jak takie dzieci. Jak wy tak radośnie tańczycie, to sobie myślę - "dzieci z Bulerbyn" - w kontrze do Czarnej Mamby ocenił Grabowski.

Oceny jury: Grabowski - 7, Pavlovic - 4, Malitowski - 4 (15).

20:50

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madejska tańczą tango. Jurorzy bardzo skrytykowali byłego uczestnika "Love Island". Bronił się: - Niestety tutaj nas chusta zmyliła... - tłumaczył się mężczyzna. Chodzi o chustę, którą jego partnerka zrzuciła z ramion na początku tańca. Niestety nikt z produkcji jej nie zabrał, a miało być inaczej.

Oceny jury: Grabowski - 7, Pavlovic - 6, Malitowski - 3 (16).

21:00

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz pokazali sambę. Występ zachwycił jurorów! Mało tego, na próbach, partner zalecił Edycie być seksi i wyuzdaną. Gwiazda przyznała, że... jest taka na co dzień!

Oceny jury: Grabowski - 8, Pavlovic - 7, Malitowski - 7 (22).

21:05

Lot kondora i perliczki - tak ocenił taniec Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej Grabowski. Pavlovic zarzuciła aktorowi, że cały czas spoglądał na swoją partnerkę. W walcu, czyli tańcu towarzyskim, jest to niewskazane: - Lenka jest tak piękna, że nie mogłem nie patrzeć - żartował aktor.

Oceny jury: Grabowski - 8, Pavlovic - 6, Malitowski - 4 (18).

21:11

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke tańczą cha-cha-cha. - Wydaje mi się, że w tym tańcu się odnalazłaś - oceniła Pavlovic. Oceny jury: Grabowski - 8, Pavlovic - 5, Malitowski - 5 (18).

21:17

Ania Karwan i Jan Kliment zatańczą walca. Wcześniej, piosenkarka wyznała, że jej ojciec był alkoholikiem: - Zbudowałam ten świat na nowo, zrozumiałam, że moim domem jest moje serce i moim domem jest moja córka - wyznała piosenkarka. Po tańcu, jurorzy ocenili występ na naprawdę udany: - Dla Ciebie Aniu można siedzieć w domu przed telewizorem i ten program oglądać - przyznała Pavlovic. Padła pierwsza dziesiątka w programie! Oceny jury: Grabowski - 10, Pavlovic - 9, Malitowski - 8 (27).

21:30

Jive'a zatańczy Marcin Bosak i Wiktoria Omyła. Po tańcu, aktor wręczył jurorom po słoiku ogórków kiszonych! Jednak tym nie kupił Malitowskiego: - Dla mnie zbyt leniwie było, za mało dla mnie było energii. Gwiazdor postanowił przerwać opinie oceniających i dodać słów otuchy widzom i osobom w studio. Chodzi o koronawirusa: - Trzymajcie się!

Oceny jury: Grabowski - 7, Pavlovic - 3, Malitowski - 4 (14).

"Taniec z gwiazdami": Bosak wyszedł na parkiet w MASECZCE ochronnej [ZDJĘCIE]

21:30

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zatańczy tango. - Julio, jak ja uwielbiam, że w tym programie przychodzi moment, że mi mocniej zaczyna mić serce. Wszystko w tym twoim występie było, ja to kupuję, to było naprawdę bardzo emocjonujące - zachwycała się Iwona Pavlovic. - Pięknie tańczyłaś i pięknie zagrałaś to tango! - mówił Grabowski. - Robi to wrażenie, piękne zakończenie programu, dla was wielkie brawa!

Oceny jury: Grabowski - 10, Pavlovic - 10, Malitowski - 10 (30). Po raz pierwszy w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" padły trzy dziesiątki.

21:55

Nikt nie odpadł, jednak Telewizja Polsat podjęła ważną i zaskakującą decyzję: - Mając na uwadze, zdrowie i bezpieczeństwo uczestników Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu programu na tym etapie do jesieni - przeczytał Ibisz. Paulina Sykut-Jeżyna wyznała, że twórcy muszą reagować na obecną sytuację na świecie.

Wprowadzono stan zagrożenia epidemiologicznego. Czeka nas wiele ograniczeń.
Najnowsze