Zobaczyliśmy, jak wyglądała 20-kilkuletnia Teresa Lipowska i aż nas zatkało! Ale z niej była PETARDA! [ZDJĘCIA]

2021-07-21 14:07
Teresa Lipowska, gwiazda M jak miłość na zdjęciach z młodości
Autor: AKPA Teresa Lipowska, gwiazda "M jak miłość" na zdjęciach z młodości

Teresa Lipowska niewątpliwie jest piękną kobietą i starzeje się, jak wino. Gwiazda "M jak miłość" niedawno świętowała swoje 84. urodziny. Znaleźliśmy stare zdjęcia, na których widać, jak wyglądała Teresa Lipowska, kiedy miała dwadzieścia kilka lat. Trzeba przyznać, że ten widok robi wrażenie. Rozpoznalibyście ją na zdjęciach z młodości? Dajcie nam znać w komentarzach!

Teresa Lipowska w swoim pierwszym filmie zagrała w 1950 roku! Ma na swoim koncie wiele spektakularnych ról w kultowych produkcjach, jednak od ponad 20 lat jest kojarzona głównie z roli w serialu "M jak miłość", w którym wciela się w Barbarę Mostowiak.

NIE PRZEGAP: Kompromitacja roku w programie "Milionerzy"! Wyłożyła się na BANALNYM pytaniu o ortografię! Odpowiedź zna niemal KAŻDY!

Teresa Lipowska w młodości była zjawiskowo piękną kobietą. Nic więc dziwnego, że zwracała uwagę mężczyzn. Jej pierwsze małżeństwo z Aleksandrem Lipowskim przetrwało tylko 3 lata. Miłością do grobowej deski i tym "jedynym" był Tomasz Zaliwski, u boku którego spędziła ponad 43 lata. Para doczekała się syna, Marcina. Mąż Teresy Lipowskiej zmarł w 2006 roku po kilkuletniej walce z nowotworem. W mieszkaniu gwiazdy "M jak miłość" do dziś jest pełno jego fotografii i pamiątek po nim. Teresa Lipowska przyznała ostatnio, że brakuje jej męża szczególnie w pandemii, kiedy przebywając sama w domu nie ma się do kogo odezwać. Nie zamierza jednak wiązać się ponownie.

- W ogóle sobie tego nie wyobrażam, że ktoś mógłby zająć miejsce Tomka. Poza tym w moim mężu odpowiadało mi właściwie wszystko, a nie widzę tych cech w innych mężczyznach - mówiła Teresa Lipowska w rozmowie z "Vivą".

Teresa Lipowska na zdjęciach z młodości. Gwiazda "M jak miłość" byłą prawdziwą laską!

Trzeba przyznać, że Teresa Lipowska trzyma się wręcz doskonale, jak na 84 lata. Choć co jakiś czas pojawiają się plotki o jej złym stanie zdrowia, (a niedawno podano nawet nieprawdziwą informację o jej śmierci) to aktorka regularnie je dementuje. Gwiazda "M jak miłość" zapewnia, że jest kompletnie zdrowa i nic jej nie dolega.

Tymczasem znaleźliśmy w sieci zdjęcia przedstawiające aktorkę, kiedy była młoda. Na pierwszej fotografii miała dwadzieścia kilka lat, na kolejnych ponad 30. Zobaczcie je niżej i dajcie znać, jak wam się podobają i czy rozpoznaliście panią Teresę.

NIE PRZEGAP: Co się stało z Małgorzatą Kożuchowską?! Jej szyja i dekolt z bliska wyglądają STRASZNIE! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE