Tomasz Stockinger: Zapracowany dziadek

2021-07-31 5:30
Tomasz Stockinger podczas obchodów 90-lecia Juraty
Autor: AKPA

Tomasz Stockinger (66 l.) ostatnimi czasy jest bardzo zapracowany. Nie tylko gra w serialu „Klan”, ale też wyruszył w Polskę ze swoimi recitalami, regularnie zagląda na korty tenisowe i ćwiczy. Nowa miłość także go absorbuje, ale w natłoku zajęć stara się jak najwięcej czasu poświęcać swojej wnuczce Oliwii.

Serialowy doktor Lubicz nie ma czasu na nudę. Ostatnio wystąpił na 90-leciu Juraty ze swoim recitalem. Podczas imprezy wraz z projektantką Dorotą Goldpoint pełnił rolę gospodarza wydarzenia. Na obchodach kurortu pojawił się w towarzystwie nowej miłości - pani Kasi. Natomiast kolejnego dnia aktor wraz z rodziną spędzali czas na plaży.

- Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem z kumplami na piwku - wyznał „Super Expressowi” aktor „Klanu”. 

- Na brak zajęć nie narzekam. To lato jest dla mnie bardzo pracowite. W tym wszystkim staram się nie zaniedbywać bliskich. Uwielbiam spędzać czas z moja ukochaną wnuczką Oliwią. Ona nie pozwala mi się nudzić. Rodzina jest najważniejsza i stawiam ją ponad rozrywkę. Staram się być fajnym dziadkiem - mówi „Super Expressowi” Stockinger, który ostatnio stroni od rozrywek.

Tomasz Stockinger z partnerką Kasią na pokazie Doroty Goldpoint i obchodach 90-lecia Juraty
Autor: AKPA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE