VIP Cross już 11 lipca! Nietypowy wyścig gwiazd

2020-07-10 5:09 TUMM,em
Gwiazdy w terenówkach
Autor: materiały prasowe Gwiazdy w terenówkach

Gwiazdy po miesiącach spędzonych w domach wreszcie będą mogły się zabawić i poczuć adrenalinę na imprezie VIP Cross. W specjalnych zawodach za kierownicami specjalnie przygotowanych terenówek zasiądą aktorzy, dziennikarze, wokaliści, sportowcy. Nie będą się jednak ścigać na czas. To walka na punkty...

Impreza odbędzie się już w sobotę, 11 lipca, w Budach Józefowskich pod Grodziskiem Mazowieckim. Celebryci punktowani będą za prawidłowe pokonanie każdej przeszkody, natomiast za zagrzebanie się np. w błocie i konieczność użycia wyciągarki instruktor naliczy punkty karne.

Celem imprezy jest promocja sportu motorowego uprawianego w przeznaczonym do tego miejscu, tzn. na specjalnym torze. Organizatorzy chcą pokazać, że nie można rozjeżdżać lasów czy zwykłych dróg. Takie same emocje każdy może przeżyć, jadąc po torze off-road.

Udział w imprezie zapowiedzieli m.in. ubiegłoroczni zwycięzcy Edyta Herbuś i Tomasz Oświeciński, a także Karolina Pilarczyk, Mateusz Banasiuk, Karol Strasburger i Przemysław Saleta.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze