Chwile grozy w "Sanatorium miłości"! Władek złoży meldunek zmarłej żonie, a udział Teresy zawiśnie na włosku

2021-01-24 12:00 dkow
Sanatorium miłości
Autor: Screenshot Facebook Sanatorium miłości TVP

To będzie trudny odcinek dla kuracjuszy trzeciego sezonu "Sanatorium miłości". Przed nimi wyjątkowe zadanie - nakreślenie kilku słów do tych, z którymi nie można już porozmawiać. Co więcej, radosną wycieczkę kuracjuszy przerwą problemy zdrowotne Teresy!

Nie powstrzymamy łez! W najnowszym odcinku "Sanatorium miłości 3" nie zabraknie chwytających za serce wyznań. Ale zanim smutek, trzeba trochę rozweselić kuracjuszy! Wesoła ekipa wybierze się w podróż kamperami. Wycieczka obudzi w uczestnikach dawno zapomniane, młode dusze. To prawie jak nocowanie pod namiotem!

Zobacz, co działo się w poprzednim odcinku: Sanatorium miłości 3: Na lekcję podrywania nigdy nie jest za późno! [RELACJA]

Paniom podróż kamperem wyjątkowo przypadnie do gustu! Ich rozmowy zejdą na temat ewentualnego zakupu noclegu na kółkach. Na pomysłowe rozwiązanie wpadnie Janina - Słuchaj, Edka weźmiemy, powiemy, że nam się to podobało. Której kupi no to... - machnie Janeczka ręką w geście "to ta jego"! Kuracjuszki wybuchną gromkim śmiechem. - Ja już wiem, komu kupi! Jadzia! - wyzna Halina. - Ale bez niego oczywiście, bez wkładu... - dopowie Jadwiga.

Sprawdź to: Sanatorium miłości: Edward "DYKTATOR" skrytykowany! Były uczestnik nie zostawił na nim suchej nitki

Jednak nie tylko radość towarzyszyć będzie kuracjuszom. Uczestnicy dostaną wyjątkowe zadanie, podczas którego Władysław napisze kilku słów do swojej zmarłej żony. Sam nazwie to "złożeniem meldunku". - Kochana Ewuniu. Zostawiłaś mi 14-letnią córkę Milenkę. Jest dzisiaj magistrem inżynierem ochrony środowiska. Udało mi się... - powie ze łżami w oczach kuracjusz. To wyznanie wzruszy nawet najtwardsze serca.

Zobacz też: Ryszard z "Sanatorium miłości" wrócił do miłosnej gry! Ma DUŻO MŁODSZĄ partnerkę

Ponadto zobaczymy, jak Jadwiga podgląda panów w ich kamperze - cóż to będą za młodzieżowe rozgrywki w podchody! Natomiast udział Teresy w programie zawiśnie na włosku - pogorszenie jej stanu zdrowia sprawi, że będzie musiała jechać na pogotowie.

Nowy odcinek "Sanatorium miłości 3" już dzisiaj o 21:15 w TVP1!

Najnowsze