SG Kwasniewski rejs

i

Autor: SE

Aleksander Kwaśniewski wypływa w rejs dookoła świata. Co na to żona?

2022-07-01 4:50

Aleksander Kwaśniewski (68 l.) uwielbia wypoczywać na wodzie, niczym słynny pirat Jack Sparrow z filmu "Piraci z Karaibów". Pasją do rejsów łodzią zaraził swoich najbliższych. Ma też konkretny plan, który pragnie zrealizować. Marzy, aby odbyć podróż dookoła świata. Udało mu się już na to namówić żonę, Jolantę Kwaśniewską (67 l.)!

Aleksander Kwaśniewski marzy o rejsie dookoła świata

Niestety, obecnie były prezydent nie może beztrosko pluskać się w falach. – Łódka jest w naprawie. Na części z Chin czeka się bardzo długo. W czasie przerwy zimowej coś stało się z silnikiem. Mam nadzieję, że lada dzień wrócę na łódkę. O niczym innym nie marzymy, ale na razie nie ma na czym pływać – mówi w rozmowie z "Super Expressem" Kwaśniewski. Poza pływaniem po mazurskich jeziorach byłego prezydenta czeka też wyprawa życia! – Moim marzeniem jest rejs dookoła świata na różnych łódkach z przystankami. Już nawet i żonę namówiłem – dodaje w rozmowie z nami były prezydent. Okazuje się, że u niego w rodzinie nigdy przedtem nikt nie miał takich zainteresowań.

SPRAWDŹ: Tak mieszka Aleksander Kwaśniewski. Niewiarygodnie piękna rezydencja. A ten ogród! [WIDEO]

Hobby Aleksandra Kwaśniewskiego

Skąd wzięło się u niego takie hobby Aleksandra Kwaśniewskiego? – Urodziłem się nad morzem, stąd moja pasja. Zawsze kochałem pływanie i dalekomorskie podróże. Dla mnie nie ma lepszego wypoczynku niż na statku lub łódce. Prowadzenie takiej łodzi z silnikiem to nie jest wielka filozofia. To jest do opanowania – puentuje Aleksander Kwaśniewski. 

Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: Kwaśniewski namawiał nas do rozmów z PiS