Modne kolory

Tak mieszka Ola Kwaśniewska i jej mąż. Mieszkanie robi wrażenie! Ceglane ściany i pastelowe dodatki. Jest pięknie! [DUŻO ZDJĘĆ]

2024-06-11 14:17

Jedną z bardziej aktywnych w mediach społecznościowych córek polityków jest Ola Kwaśniewska. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej prowadzi konto na Instagramie, na którym często publikuje zdjęcia... swoich ukochanych psów. Przy okazji można podpatrzeć, jak wygląda mieszkanie Kwaśniewskiej. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

Ola Kwaśniewska to zapalona internautka. Prowadzi Instagram jako TakZwanaKwaśnieska, a wpisy, które tam umieszcza rozbawiają internautów do łez! Zwykle publikuje w Internecie zdjęcia z podróży, czasem chwali się zdjęciami z mężem - muzykiem Kubą Badachem, ale najwięcej na profilu Kwaśniewskiej jest jej.... psów. Przy okazji można zobaczyć, jak wygląda jej mieszkanie. Bez wątpienia można stwierdzić, że Kwaśniewska ma dobry gust, który z pewnością odziedziczyła po mamie Jolancie Kwaśniewskiej. Wszak elegancja i dobry styl to znaki rozpoznawcze byłej pierwszej damy. Widać, że Ola Kwaśniewska wie, co jest modne, a obecnie odcienie szarości królują w najmodniejszych polskich domach. W takich odcieniach są przede wszystkim najmodniejsze meble wypoczynkowe. 

Tak jest i u córki byłej pierwszej pary: kanapa jest szara, ale by nieco ją ożywić Ola postawiła na kolorowe dodatki - poduszki z nadrukiem psów albo jednolite w pastelowych kolorach. Kolorowa jest też lampa w mieszkaniu - w modnym żółtym odcieniu. Modnie Kwaśniewska ma też wykończone ściany, część postanowiła ozdobić płytkami przypominającymi cegły. Drzwi w jej mieszkaniu są białe, bo biel dodaje elegancji, a podłoga ułożona z jasnych paneli. Córka Kwaśniewskich wie też, że moda to jedno, ale ważna jest też wygoda, dlatego ma pojemną szafę, której zasuwane drzwi mają lustra. Zobaczcie w galerii, jak wygląda mieszkanie Oli: 

Express Biedrzyckiej - Aleksander KWAŚNIEWSKI

QUIZ. Co wiesz o Aleksandrze Kwaśniewskiej? 10/10 tylko dla fanów

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś łatwego. Jakie imiona mają rodzice Aleksandry Kwaśniewskiej?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki