Tego jeszcze nie było

Beata Szydło się wkurzy! Pokazali bardzo dziwne zdjęcie jej męża. "Wypraszamy sobie"

2023-02-25 8:02

Beata Szydło często wymieniana jest w gronie kandydatów na przyszłego prezydenta RP. Wielu polityków PiS to właśnie byłą premier widziałoby na tym stanowisku. Gdyby do tego doszło, pierwszym dżentelmenem zostałby jej mąż, czyli Edward Szydło. Niektórzy już teraz próbują atakować małżeństwo Szydło. Adam Szejnfeld, senator Koalicji Obywatelskiej, wrzucił do sieci bardzo dziwne zdjęcie Beaty Szydło i jej męża. Zestawił jej z kadrem z... filmu "Rejs"! Oj, chyba była szefowa rządu się wkurzy...

Beata Szydło i Edward Szydło. Jak się poznali? Połączyła ich piłka

Beata Szydło już ponad 35 lat jest szczęśliwą mężatką. W dzisiejszych czasach tak trwałe małżeństwa w świecie polityki wcale nie są normą. Przystojny Edward Szydło w młodości bardzo imponował wielu dziewczynom. Jego serce zajęła jednak przyszła premier. Małżonkowie poznali się dzięki piłce nożnej. - Zawsze byłam przywódcą grupy. Jak grałam z chłopakami w piłkę nożną, a grałam i nieźle mi szło, to zawsze byłam kapitanem drużyny. Żadna ściema, tak było do studiów. Mąż mnie tam poznał, kiedy graliśmy w piłkę na praktyce studenckiej - zdradziła Beata Szydło w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Co ciekawe Edward nie specjalizował się wcale w "kopanej", tylko w pice ręcznej. - On swego czasu bardzo dobrze grał w piłkę ręczną, był bramkarzem reprezentacji Uniwersytetu Jagiellońskiego, stąd zresztą nasza miłość do piłki ręcznej. No i jak trafił do tej szkoły specjalnej, to przez jakiś czas uczył tam WF i zdobył z chłopakami mistrzostwo Europy szkół specjalnych w piłce ręcznej. Taki facet! Jestem z niego bardzo dumna - podkreśliła europosłanka PiS.

Edward Szydło i osobliwe zestawienie. Fani oburzeni

Dziś Edward Szydło zdecydowanie jest w cieniu żony. Nie lubi pokazywać się publicznie i opowiadać mediom o swoich prywatnych sprawach. Niespodziewanie jednak jego fota zainteresowała Adama Szejnfelda. Były wiceminister gospodarki wrzucił do sieci osobliwe zestawienie. Najpewniej chciał w ten sposób dopiec byłej premier. Na jednym zdjęciu widać Andrzeja Dudę, Beatę Szydło i jej męża, a na drugim bohaterów kultowego filmu "Rejs". - To też jest niezłe - napisał Szejnfeld. Szybko zareagowali miłośnicy słynnej komedii. - Panie Adamie, my, fani "Rejsu", wypraszamy sobie takie porównania! - podkreślił uśmiechem jeden z nich. 

W naszej galerii prezentujemy wspólne zdjęcia Beaty Szydło i jej małżonka

Sonda
Czy Beata Szydło byłaby dobrym prezydentem?
Opozycja szykuje piekło dla Szydło, Morawieckiego i Ziobry. Krzysztof Gawkowski się wygadał
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany