Tego jeszcze nie było

Co tu się dzieje?! Syn siostry Morawieckiego zaprosił na randkę wiceministra rolnictwa!

2023-01-04 8:39

Tego jeszcze nie było! Siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego nie raz dawał się we znaki obozowi rządzącemu, tym razem jednak zaskoczył wszytskich! Franek Broda, czyli syn Anny Morawieckiej, postanowił bowiem zaprosić na gejowską randkę wiceministra rolnictwa Janusza Kowalskiego, czyli jednego z najbardziej zaufanych ludzi Zbigniewa Ziobry. Skąd ten pomysł?

Franek Broda do Janusza Kowalskiego: "Janusz, chodź na randkę"

To dopiero sensacja! Wojna PiS z Solidarną Polską rozkręca się coraz mocniej. Niedawno do sporu o KPO doszła awantura o tęczowe opaski podczas Sylwestra Marzeń w TVP. Niespodziewanie w konflikt pomiędzy partią Jarosława Kaczyńskiego a formacją Zbigniewa Ziobry wmieszał się siostrzeniec Mateusza Morawieckiego - Franek Broda, aktywista LGBT i zajadły krytyk działań rządu. Po tym, gdy na występ grupy Black Eyed Peas, oburzył się Janusz Kowalski, jeden z najpopularniejszych polityków Solidarnej Polski, do akcji wkroczył właśnie on z bardzo nietypową propozycją. - Janusz, chodź na randkę. Jestem masochistą - napisał na Twitterze Franek Broda. 

Janusz Kowalski - rodzina

Janusz Kowalski z propozycji raczej nie skorzysta. Wiceminister rolnictwa jest bowiem żonatym heteroseksualistą. Ma też synka Antosia. Do tego znany jest z niechęci do aktywistów LGBT i wszystkiego, co kojarzy się z  "lewactwem". - Dzisiaj zatrzymanie tej lewackiej ideologii gender, która wchodzi do szkół, wchodzi do przedszkoli, wchodzi w nasze umysły. Ja nawet widzę kolorowe kredki, wszystko w tych tęczowych barwach - stwierdził Janusz Kowalski w jednym z wywiadów

Sonda
Czy osoby LGBT są w Polsce dyskryminowane?
Tak Janusz Kowalski bronił Zbigniewa Ziobry

Koncern paliwowy miesiącami zawyżał ceny?

Były prezes NIK mówi o OKRADANIU POLAKÓW! POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.