Sławomir Świerzyński i zespół Bayer Full

i

Autor: akpa.pl

Niesamowite

Lider Bayer Full na scenie z politykiem PiS. Oto, co powiedzieli o 800 plus

2023-09-05 10:35

Lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński nie ukrywa swojej sympatii do partii rządzącej. Nie dziwi więc, że podczas swojego koncertu w Ślesinie w województwie wielkopolskim na scenie obok niego pojawił się polityk PiS. Panowie zaczęli rozmawiać na temat 800 plus.

Sławomir Świerzyński śpiewał podczas sobotniego finału wojewódzkiego Bitwy Regionów, gdzie konkurowały ze sobą gospodynie w dziedzinie gotowania. Podczas koncertu lider Bayer Full wskazał na towarzyszący mu chórek i powiedział, że to jego dzieci, które obdarowały go wieloma wnukami. Przy okazji nawiązał do flagowego programu PiS czyli 800 plus.

- Czy 500 plus, czy 800 plus, to pierwszy raz od tysiąca lat państwo polskie coś nam dało, bo przeważnie to zabierało – powiedział.

Na scenie obecny był także wiceminister rolnictwa Ryszard Bartosik, który wszedł w dyskusję. „Starajcie się, my chcemy wydać te pieniądze", stwierdził.

- No to jak nam 30 lat odejmą, to my to zrobimy. To by była jazda i zabrakłoby kasy! – zażartował wokalista.

Jak widać, według Sławomira Świerzyńskiego 800 plus to świetny powód, by pary starały się o dzieci. Nie jest tajemnicą, że od dawna jest związany z polityką. Obecnie skupia się na chwaleniu PiS-u, a wcześniej sam starał się o miejsce w Sejmie oraz należał do PSL-u. Mimo upływu lat zainteresowanie polityką nie minęło piosenkarzowi.

Quiz. Ci aktorzy, piosenkarze i sportowcy byli posłami. Pamiętasz, kto zasiadał w Sejmie?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Piotr "Liroy" Marzec był posłem?
M. KOBOSKO: OPOZYCJA POTRZEBUJE PAKTU O NIEAGRESJI