Tylko u nas!

Magdalena Sroka zdradziła nam, o czym marzyła w młodości. Polityką ją nudziła!

Piękna przewodnicząca Porozumienia Magdalena Sroka poznała już świat polityki od podszewki. Aż trudno uwierzyć, że w dzieciństwie nie chciała mieć nic wspólnego z polityką! Jak się okazuje, przez wiele lat nie myślała o związaniu swojej kariery z polityką. Zdradziła nam, o czym kiedyś marzyła!

Nowa przewodnicząca Porozumienia Magdalena Sroka szokuje: Marzyłam, żeby zostać odkrywcą, podróżnikiem

Magdalena Sroka na polską scenę polityczną wkroczyła stosunkowo niedawno, bo w 2018 roku. Została wówczas radna Sejmiku Województwa Pomorskiego. Z kolei w wyborach parlamentarnych w 2019 roku została posłanką na Sejm. Później była wice przewodniczącą Porozumienia, a 10 grudnia 2022 roku została jego przewodniczącą, zastępując Jarosława Gowina. Dziś Magdalena Sroka na dobre wsiąkła w politykę, a sejmowe posiedzenia czy spotkania z wyborcami w różnych miastach wypełniają niemal cały jej czas.

Aż trudno uwierzyć, że w dzieciństwie nie chciała mieć nic wspólnego z polityką! - W dzieciństwie nie interesowałam się polityką. Marzyłam, żeby zostać odkrywcą, podróżnikiem – powiedziała nam. Ostatecznie zrezygnowała z tego marzenia na rzecz nowej pasji. - Później przyszła fascynacja policją i zostałam policjantką – powiedziała nam Magdalena Sroka. Osiągnęła stopień nadkomisarza Policji i została specjalistką od bezpieczeństwa. Gdy związała się z polityką, rzuciła pracę jako funkcjonariuszka, a wszystko dzięki… Mateuszowi Sroce! - Polityką zaraziłam się dzięki mężowi, który był radnym – zdradziła przewodnicząca Porozumienia. Widać, ze Magdalena Sroka nie boi się podejmować nowych wyzwań!

NIŻEJ W GALERII ZDJĘĆ ZOBACZYCIE, JAKIM SŁODKIM MALUCHEM BYŁA MAGDALENA SROKA:

Sonda
Pracujesz w wymarzonym zawodzie?
Sedno Sprawy - Magdalena Sroka

Twoje dziecko gorzej się uczy? Powodem może być... WADA WZROKU!

Posłuchaj rozmowy z ekspertką!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany