Olga Semeniuk

i

Autor: MARCIN SMULCZYŃSKI Olga Semeniuk

A MIESIĄC MIODOWY?

Olga Semeniuk od razu po ślubie popędziła do pracy! Jej mąż, Piotr Patkowski, wyjaśnia, co się dzieje

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski w ostatni weekend listopada wzięli ślub. Para pobrała się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zaskoczeniem było to, że chociaż msza ślubna miała rozpocząć się o godz. 16, to wszystko się przesunęło, bo panna młoda spóźniła się do kościoła! Punktualna zwykle pani wiceminister zaliczyła małą wpadkę. Co innego w pracy. W poniedziałek, punktualnie o godz. 8.15 Semeniuk pojawiła się w programie "Kwadrans polityczny", czyli popędziła do swoich obowiązków. A co z miesiącem miodowym?

Olga Semeniuk to wiceminister rozwoju i technologii. Polityczka jest znana, bo często gości w mediach. Udziela wywiadów i komentarzy, jest bardzo zabiegana. Jednym słowem wszędzie jej pełno. Wydawało się, że po wyjściu za mąż nieco wyhamuje i zacznie planować podróż poślubną. Zwykle młode mężatki po ślubie biorą wolne, by nacieszyć się nową rzeczywistością. Ale nie Semeniuk. Najwyraźniej nawet ślub z ukochanym Piotrem Patkowskim nie sprawił, że świeżo upieczona małżonka zwolniła tempo. Wręcz przeciwnie! Z samego rana po weselnym weekendzie Olga Semeniuk popędziła do swoich obowiązków. Pojawiła się w programie "Kwadrans polityczny" na antenie TVP 1. Polityczka pierwszy raz została przedstawiona już z dwoma nazwiskami, jako Semeniuk-Patkowska i odebrała gratulacje od prowadzącego. Wiele osób może być zaskoczonych tym, że zaraz po ślubie młoda mężatka zamiast odpocząć po weselnych szaleństwach, od razu ruszyła do pracy. 

Patkowski i Semeniuk rzucili się w wir pracy

Co więcej, także małżonek wiceminister nie myśli o błogiej labie, tylko wpadł w wir pracy: - Jesteśmy w pracy, bo mamy obowiązki. Moja żona w tym tygodniu prowadzi dwa projekty ustaw w Sejmie. Ja również prowadzę projekt w Senacie - mówi nam Piotr Patkowski. Miejmy nadzieję, że jednak młodzi małżonkowie znajdą czas na relaks i podróż poślubną. 

Semeniuk spóźniła się na własny ślub