Zdjęcia paparazzi

Wiadomo, ile Kaczyńska płaci za czesne w przedszkolu synka. To prestiżowa prywatna placówka w samym centrum Sopotu!

2023-09-05 7:50

Tak Marta Kaczyńska wraz z mężem przygotowują się do nowego roku szkolnego. Najpierw modlitwa w kościele i prośba o błogosławieństwo na cały rok, a dopiero potem troskliwi rodzice udali się wraz z synkiem do prywatnego przedszkola. [ZDJĘCIA W GALERII]

Syn Marty Kaczyńskiej - Stanisław - to już 5-letni kawaler! I jak przystało na przedszkolaka, swój rok szkolny rozpoczął wcześniej niż szkolni uczniowie, bo już w piątek, 1 września. Jednak zanim pobiegł do swojej przedszkolnej sali spotkać się z dawno niewidzianymi kolegami, najpierw wraz z rodzicami wziął udział w mszy świętej w kościele św. Jerzego w Sopocie.

Marta Kaczyńska z synkiem w kościele. Szyk i elegancja 

Elegancko ubrany - w galowy strój - Staś pojawił się na schodach kościoła wraz z resztą kolegów i koleżanek z prywatnego przedszkola w Sopocie, do którego na co dzień uczęszcza. W wyjątkowej mszy świętej w intencji pomyślności i Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się rok szkolny towarzyszyli mu dumni rodzice - Marta Kaczyńska i jej mąż Piotr. Bratanica prezesa Jarosława Kaczyńskiego wystąpiła tego dnia w eleganckim chabrowym żakiecie, błękitnej koszuli i czarnych szerokich spodniach. Dopełnieniem całości stylizacji były czarne baleriny. U jej boku mąż, przedsiębiorca Piotr Zieliński, w doskonale skrojonym garniturze zabezpieczał rodzinę przed ewentualnym deszczem, niosąc parasole.  

A potem cała rodzina w doskonałych humorach udała się do przedszkola. To prestiżowa prywatna placówka w samym centrum Sopotu, tuż przy sławnym Monciaku. Miesięczne czesne wynosi tam 800 złotych. 

Quiz o Marii Kaczyńskiej. Polacy kochali tę pierwszą damę. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 12
Maria Kaczyńska z domu miała na nazwisko:
Taka naprawdę była Maria Kaczyńska
Kaczyńska szaleje w wodzie i spotyka się z wujem Tomaszewskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany