Agata Duda OSZALEJE ze SZCZĘŚCIA! Fantastyczne wiadomości. Prezydent pęka z dumy

2020-06-30 14:44 CHA
Agata Duda na koncercie kolęd
Autor: AKPA Agata Duda na koncercie kolęd

To naprawdę bardzo dobre wieści dla naszej pierwszej damy. Agata Kornhauser-Duda może pękać z dumy, bo w końcu takie wiadomości nie trafiają się codziennie! To z pewnością osłodzi jej trudy ciężkiej i momentami wręcz morderczej kampanii w wyborach prezydenckich 2020. Jesteśmy pewni zresztą, że i prezydent Andrzej Duda będzie cieszył się szczęściem żony. W końcu już wszystko jasne!

Na facebookowym profilu se.pl, zapytaliśmy naszych czytelników która z żon kandydatów na urząd prezydenta ma lepszy styl: Agata Duda, czy Małgorzata Trzaskowska. Walka była wyrównana, ale w końcu internauci zdecydowali o zwycięstwie pierwszej damy. Głos na nią oddało aż 400 osób, na żonę prezydenta Warszawy wskazało zaś 297 internautów.

ZOBACZ TEŻ: Żona Trzaskowskiego ujawnia PRYWATNE sekrety. MOCNE WYZNANIE! Wybory 2020

Styl Agaty Dudy jest często przedmiotem komentarzy. Pierwsza dama słynie z eleganckich strojów, pochodzących najczęściej z kolekcji polskich domów mody i małych rodzinnych firm. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Duda ma figurę niczym modelka i ubrania leżą na niej doskonale. - Pierwsza dama zawsze nas zaskakuje nowymi stylizacjami, fasonami i kolorami. Doskonale wie, co jest modne w danym czasie – oceniał w rozmowie z „Super Expressem” projektant Daniel Jacob Dali, oceniając kandydatki na pierwsze damy przed pierwszą turą wyborów.

ZOBACZ TEŻ: Wybory 2020: Znawca mody ocenił kandydatki na pierwszą damę. Agata Duda MIAŻDŻY konkurentki

A co mówił o pani Trzaskowskiej? - Daleko jej do elegancji Agaty Dudy, czy Jolanty Kwaśniewskiej. Ma przed sobą długą i krętą ścieżkę, jeśli chodzi o modę – kwitował. Małgorzata Trzaskowska stawia najczęściej na sportową elegancję, choć podczas wyboru wyborczego zachwyciła seksowną, czerwoną sukienką, która pięknie podkreśliła jej sylwetkę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.