Agata Duda spotkała się z siostrami. Nie mieli dla niej litości. Bardzo przykra sprawa, płakać się chce

2021-01-24 7:50
Agata Duda, Kinga Duda. Damy w bieli.
Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Agata Duda, Kinga Duda. Damy w bieli.

Agata Duda już od niemal sześć lat jest pierwszą damą. Podobnie jak działania jej męża - prezydenta Andrzeja Dudy - aktywność Agaty Dudy mocno dzieli społeczeństwo. Pierwsza dama jednak robi swoje, nie oglądając się na różne komentarze. Właśnie spotkała się z siostrami zakonnymi. Niestety, tuż po tym ludzie nie mieli dla niej litości. To bardzo przykra sprawa, bo Agata Duda rozmawiała z zakonnicami w sprawie, która powinna łączyć, a nie dzielić. Płakać się chce, że spotkał ją taki hejt.

Agata Duda spotkała się z Siostrami Kapucynkami. Ze względu na pandemię koronawirusa, rozmowa odbyła się z trybie zdalnym. Informacja o spotkaniu pierwszej damy z zakonnicami pojawiła się na profilu Kancelarii Prezydenta RP na Twitterze. - Pierwsza Dama rozmawiała z Siostrami Kapucynkami, które w Wąwolnicy budują "Dom dla Dzieciaków". To już czwarta inicjatywa zakonnic zapewniająca przestrzeń do rozwoju oraz wiele miłości i troski dzieciom, którym zabrakło rodzinnego ciepła - czytamy w komunikacie. Niestety, internauci wiadomość o spotkaniu Agaty Dudy z siostrami wykorzystali do brutalnego ataku na pierwszą damę. Okropnym drwinom nie było końca. "Ale że jak rozmawia? Głosem?", "Rozmawiała na migi?", "Rozmawia? Pierwsze słyszę" - szydzili użytkownicy Twittera. Część osób stwierdziła także, że Kościół powinien z daleka trzymać się od dzieci. - A może by tak zadbać o państwowe domy dziecka zamiast pakować pieniądze w kler? - podsunęła propozycję jedna z internautek. 

ZOBACZ TAKŻE: To jest HIT! Tak Donald Tusk śpiewa kolędę. Co z jego słynnym "r"? [WIDEO]

Rozmowa Agaty Dudy z siostrami dotyczyła nie tylko inwestycji, lecz także zwykłego codziennego życia zakonnic i ich podopiecznych. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. 

ZOBACZ TAKŻE: Niebywałe! Do rządu PiS właśnie wszedł męski odpowiednik Pawłowicz. Włosy stają dęba. Co on wygaduje?!

Agata Duda spotkała się z siostrami zakonnymi. Internauci brutalnie atakują pierwszą damę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE