Anita Werner świętuje! Posypało się mnóstwo gratulacji

2021-06-23 11:40
Anita Werner
Autor: Jakub Kaminski/East News Anita Werner

Anita Werner, jedna z najbardziej znany dziennikarek TVN, ma ogromne powody do radości. Prowadząca "Fakty" opisała wszystko na swoim profilu na Instagramie. Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji. Anita Werner może mówić o wielkim szczęściu. My również dołączamy się do życzeń, wspólnie z internautami.

 - 20 lat razem to dobry powód do świętowania. Ale dziś świętem było też samo spotkanie! Z niektórymi z moich koleżanek i kolegów nie widzieliśmy się na żywo ponad rok! Czas epidemii mocno pozmieniał sposób naszej pracy, więc naprawdę fajnie było dzisiaj się normalnie zobaczyć - napisała na swoim profilu na Instagramie Anita Werner i wrzuciła fotkę na której możemy również zobaczyć Monikę Olejnik oraz Katarzynę Kolendę - Zaleską. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. - Gratuluję Wam tych 20 lat razem. Widać to dobry i trwały związek. Super! Najlepsi - czytamy w komentarzach. My również dołączamy się do tych życzeń.

Anita Werner to jedna z najbardziej popularnych dziennikarek TVN. Mało kto jednak wie, że swoją karierę zawodową na początku związała z aktorstwem, zagrała min. w filmie Władysława Pasikowskiego "Słodko gorzki". Ze stacją TVN24 jest związana od 2001 roku.

Tak zmieniała się Anita Werner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE