Awantura w Koalicji Obywatelskiej. Wyrzucą Jachirę z klubu?

2021-11-30 18:34
Klaudia Jachira
Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Klaudia Jachira

Klaudia Jachira jest jedną z najbardziej popularnych posłanek. Słynie z kontrowersyjnych pomysłów i ciętego języka. Całkiem niedawno młoda posłanka kolejny raz swoim wpisem w mediach społecznościowych wywołała niemałe poruszenie. Sprawą zajął się klub Koalicji Obywatelskiej, wybuchła wielka awantura.

Klaudia Jachira nie przestaje zaskakiwać, nieustannie publikując kontrowersyjne wpisy w mediach społecznościowych. Niedawno po raz kolejny wywołała burzę opisując ceny w stołówce sejmowej. Ogłosiła nawet konkurs, kto zgadnie, gdzie jest tak tanio. Nagrodą była kawa lub zupa za 3 zł.

Okazało się, że wpis ten wywołał awanturę na posiedzeniu klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej. Informację jako pierwsza opublikowała dziennikarka TVN24 Arleta Zalewska. Poinformowała, że podczas posiedzenie klubu Koalicji Obywatelskiej wybuchła potężna awantura. Według Zalewskiej nastąpiło to tuż po publikacji wpisu z 18 listopada.

Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Niedzielskiego będzie oceniał św. Piotr
Sonda
Czy miałaś/eś świadomość, ile pieniędzy wydajemy na posłów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE