BRAT Agaty Dudy UJAWNIA rodzinne sekrety. WOJNA w rodzinie. Prawda WYSZŁA NA JAW

2020-06-10 21:10
Agata Duda w domowym wydaniu
Autor: prezydent.pl Agata Duda w domowym wydaniu

Jakie relacje łączą Agatę Dudę z bratem, Jakubem Kornhauserem? Rodzeństwo ponoć nie rozmawia ze sobą od kilku lat. Co ich poróżniło?

O sekretach rodzinnych opowiedział kilka lat temu brat pierwszej damy w "Dużym Formacie". Jak się okazuje rodzeństwo jest ze sobą skonfliktowane od lat. Chodzi przede wszystkim o działalność polityczną męża pierwszej damy - prezydenta Andrzeja Dudy.

Nie zdziwię się, jeśli prezydent Duda stanie za to przed Trybunałem Stanu. Uważałem, że jest to samodzielny, racjonalnie myślący człowiek”, mówił Jakub Kornhauser w 2016 roku. „Sądziłem, że będzie w stanie jako prezydent, który ma poważną legitymację społeczną, postawić na swoim. Ale z drugiej strony szczerze mu współczuję, bo widzę jak on się męczy” - dodawał SPRAWDŹ, CO JESZCZE MÓWIŁ - KLIKNIJ.

Wiele mówi się o tym, że rodzeństwo Dudów ze sobą nie rozmawia lub robi to bardzo rzadko. Według plotek Agata Duda po ślubie z Andrzejem Dudą zbliżyła się do rodziny męża, co osłabiło jej relacje z własną rodziną. W 2019 roku tygodnik Polityka informował, że pierwsza dama i jej brat nadal nie utrzymują bliskich kontaktów.

QUIZ. Wybory 2020. Test wiedzy o Andrzeju Dudzie. Co wiesz o urzędującym prezydencie?

Pytanie 1 z 10
Andrzej Duda urodził się w 1972 roku w...
Super Raport 10 VI (Goście: Emilewicz, Hermeliński, Markowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE