Trzaskowski ZJECHANY przez gwiazdę TVN! Poszło o spotkanie z Dudą

2020-08-08 9:57 Jot
Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski
Autor: SUPER EXPRESS (2) Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski

Tego jeszcze nie było! Celebrytka znana z TVN, czyli mentorka "Projektu Lady" Irena Kamińska-Radomska, została poproszona o komentarz do wyglądu Rafała Trzaskowskiego, który pojawił się z wizytą u Andrzeja Dudy. Gwiazda stacji była zdegustowana tym, co zobaczyła w Pałacu Prezydenckim. Dała Trzaskowskiemu porządną lekcję stylu.

Irena Kamińska-Radomska to jedna z mentorek Projektu Lady, który od kilku lat pojawia się na antenie TVN. Śmiało można o niej powiedzieć, że jest gwiazdą. Jej rolą w programie jest nauczenie uczestniczek zasad etykiety, stylu, zachowania, savoir vivre. Z tego względu jest ona postrachem dziewcząt, które nieraz boją się przy niej odezwać! I mają rację bo Kamińska-Radowska jako specjalistka od dobrego wychowania i zachowania, potrafi dostrzec nawet najmniejsze błędy i niedociągnięcia. Jej czujne oko dostrzegło nawet wpadkę w ubiorze... Rafała Trzaskowskiego, który wziął udział w spotkaniu z Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim. 

Trzaskowski jest eleganckim mężczyzną i nie można mu niczego zarzucić, jeśli chodzi o ubiór i styl. Jednak, jeśli jest się ekspertką, to sprawa wygląda inaczej. Iwona Kamińska-Radomska została zapytana o buty, które miał na sobie Trzaskowski w Pałacu Prezydenckim, oceniła go krótko, ale bardzo ostro: - Jest to faux pas założyć martensy do garnituru na spotkanie z prezydentem. Ups, chyba tego prezydent Warszawy się nie spodziewał.

SPRAWDŹ: SENSACYJNE doniesienia! Chodzi o kulisy kampanii Trzaskowskiego

Gwiazda TVN rozwinęła swoją ocenę i dała garść dobrych rad na przyszłość: - Na następne spotkanie powinien założyć po prostu buty, które są właściwe na wizytę do prezydenta. Jest to nic innego jak po prostu strój wizytowy. Wszystko zależy od tego, jaka jest to pora dnia. Jeżeli w ciągu dnia to powinny być to buty czarne, wiązane, ze skóry, na skórze. I mało tego w ciągu dnia, jeżeli jest to do godziny 18, to czubki czyli noski tych butów męskich są odcięte, są przeszyte. Czyli ten przód nie jest uszyty z jednego kawałka skóry, ale ten czub jest odcięty. Oczywiście trzeba się temu przyjrzeć. Jeszcze dodam, że powinno być 5 dziurek na sznurówki. Po każdej stronie. Jeżeli ktoś jest koneserem i lubi bawić się modą, bądź dress codem, to wie.

Radosław Sikorski - Express Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze