Draka! Jachira w szale. Kidawa-Błońska ją zrugała! [WIDEO]

2021-10-14 21:52
Draka! Jachira w szale. Kidawa-Błońska ją zrugała!
Autor: Marcin Gadomski/Super Express, Tomasz Matuszkiewicz/Super Express Draka! Jachira w szale. Kidawa-Błońska ją zrugała!

Sejm widział już niejedną drakę i awanturę, ale zwykle dotyczyły one posłów z dwóch stron politycznej barykady. Jednak tym razem doszło do spięcia między dwiema przedstawicielkami Koalicji Obywatelskiej: posłanką Klaudią Jachirą i wicemarszałek Sejmu, Małgorzatą Kidawą-Błońską. Starsza koleżanka zwróciła uwagę młodszej. Poszło o zachowanie.

Posłanka Klaudia Jachira, zanim została parlamentarzystką, była znana ze swoich "artystycznych" wystąpień. Pojawiała się w różnych miejscach z lalkami przedstawiającymi polityków. Swoje występy relacjonowała w sieci, a teraz artystycznymi zdolnościami dzieli się w Sejmie. Wystarczy wspomnieć jej wystąpienia, w czasie którego zaprezentowała nową wersję "Roty". Czasem jednak zachowania Jachiry na sali plenarnej Sejmu nie spotykają się z aprobatą, a wręcz zostają ostro skomentowane. Tak było w czwartek, w czasie drugiego dnia posiedzenia Sejmu. Posłanka Jachira  przemawiała, po czym teatralnym gestem rzucała karki na podłogę.

Małgorzata Kidawa-Błońska upomniała Klaudie Jachirę

- Posłowie równie dobrze mogliby opuścić tę salę, bo i tak to, co mówicie i piszecie, nie ma żadnego znaczenia. (...)"Nie" dla patobudżetu i niszczenia kraju - wołała wzburzona Jachira, gdy trwała dyskusja dotycząca budżetu. Gdy młoda posłanka chciała już odejść, zatrzymała ją wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska, która prowadziła obrady i zwróciła się do młodszej koleżanki:

Pani poseł, bardzo przepraszam, proszę, żeby pani wróciła i posprzątała te kartki...!

Jachira nic sobie z tego nie zrobiła, tylko odkrzyknęła: - PiS narobił bałagan, PiS będzie to sprzątał! Ku zaskoczeniu wielu zebrać karki z podłogi ruszył poseł Tadeusz Cymański!

Zobacz koniecznie: Nigdy nie uwierzysz, co Klaudia Jachira robi w łóżku! Otwarcie to przyznała. Co za fantazja!

Wicemarszałek jednak nie ustępowała i  zwróciła się do  Jachiry ostro: - Jest mi bardzo przykro, że pani to zrobiła i nie posłuchała mojego polecenia. W taki sposób nie można się zachowywać w Sejmie, to nie teatr - zwróciła uwagę Kidawa-Błońska.

NIE PRZEGAP>>>Agata Duda była nauczycielką. Uczniowie wyznali prawdę o tym, jak uczyła!

Awantura w Sejmie! Bartłomiej Sienkiewicz nie wytrzymał
Sonda
Popierasz program Polski Ład?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE