Draka murowana! Krystyna Janda nagle odpaliła bombę o ojcu Andrzeja Dudy! Będą mu to wypominać latami

2021-07-12 8:35
Krystyna Janda
Autor: Super Express Krystyna Janda

Krystyna Janda zdecydowanie nie należy do zwolenniczek obozu PiS i Andrzeja Dudy. Wybitna aktorka dla wielu osób uchodzi wręcz za symbol oporu wobec rządzących. Krystyna Janda jest też bardzo aktywna na Facebooku Masowo udostępnia różne - zwykle bijące w PiS - treści. Czasem wyciąga nieco zakurzone "perełki". Słynna artystka tym razem przypomniała wpis Elizy Michalik sprzed dwóch lat odnoszący się do wywiadu, którego ojciec Andrzeja Dudy udzielił "Gazecie Krakowskiej". Te słowa prof. Janowi Dudzie będą wypominać latami. Draka murowana! Zobacz, jaką bombę Krystyna Janda nagle odpaliła bombę o ojcu Andrzeja Dudy!

Krystyna Janda w niektórych kręgach jest już bardziej kojarzona z polityką niż ze sztuką. Słynna aktorka bowiem nie gryzie się w język i prosto z mostu mówi to, co myśli. Na ogół nie pokrywa się to z wizją świata przedstawianą przez polityków PiS. Do fanek partii rządzącej i Andrzeja Dudy nie zalicza się także popularna dziennikarka - Eliza Michalik. Nic zatem dziwnego, że Krystyna Janda na swoim profilu ochoczo udostępnia jej wpisy w mediach społecznościowych. Cytowany wpis Elizy Michalik powstał dwa lata temu, ale aktorka najwyraźniej uznała, że nie stracił na aktualności. Słowa dziennikarki należy chyba potraktować jako autorską interpretację słów ojca Andrzeja Dudy. - Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy, prof. Jan Duda, który uważa, że piękne kobiety powinny wysługiwać się społeczeństwu rozmnażając się, z pewnością nie obrazi się za opinię, że głupi i ograniczeni mężczyźni - wręcz przeciwnie - napisała Eliza Michalik w lipcu 2019 roku. 

CZYTAJ TAKŻE: Tomasz Lis wzruszająco o Tusku! Co za patos! Nagle 31-latek z Podlasia wszystko popsuł!

Jan Duda w wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej" w 2019 roku sporo mówił o kobietach. - Wykształcone, piękne kobiety są same. A w czasach kryzysu demograficznego nie możemy sobie na to pozwolić - stwierdził. - To dramat, który wynika z tego, że mężczyzna został zepchnięty na boczny tor. Do tego dochodzi plaga rozwodów. Twierdzę, że główną przyczyną rozwodów jest fakt, że można wziąć rozwód. Zostawiamy sobie taką furtkę. Jak nie wyjdzie, to… I wtedy właśnie nie wychodzi - dodał ojciec Andrzeja Dudy.

ZOBACZ TEŻ: Czy Donald Tusk zostanie premierem? Wszystko jest już jasne. Sam się wygadał!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE