Duda i Tusk wspierają Owsiaka. Co trafiło na licytacje?

2019-01-08 6:00 aka
Dudowa i Tusk wspierają Owsiaka.
Autor: Tomasz Adamowicz/FORUM Dudowa i Tusk wspierają Owsiaka.

Mimo że te rodziny stoją na co dzień stoją po dwóch stronach barykady, połączyło je jedno – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał zbiórki już za tydzień, tymczasem zarówno Agata Kornhauser-Duda (47 l.) jak i Kasia Tusk (32 l.) przekazały na aukcje fanty. Obie zdecydowały się wystawić na licytację sukienki…

Ta, którą dla Orkiestry przekazała córka Donalda Tuska (62 l.), jest szczególna. - Postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy – zachwala Kasia w specjalnym wideo.

Aukcja trwa, cena sukni już osiągnęła ponad 1000 zł. Nieco mniej obecnie wynosi cena sukienki przekazanej przez prezydentową. To kreacja spod igły ulubionej projektantki Dudy – Eli Piorun. Pierwsza dama miała ją na sobie podczas ubiegłorocznego zjazdu Polonii. Do sukienki w komplecie Agata Duda przekazała żakiet oraz zdjęcie z autografem.

Pieniądze ze zbiórek zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Najnowsze