Grzechem chcą zastraszyć Gowina?! Ostatnia deska ratunku. Tego jeszcze nie było!

2021-04-22 13:45
Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin
Autor: Marek Zieliński

Jarosław Gowin ostatnio - mówiąc bardzo delikatnie - nie ma najlepszych notowań wśród polityków PiS. Opozycja namawia go do wyjścia z koalicji i utworzenia rządu technicznego. Wygląda na to, że zaprzyjaźniony z politykami PiS dziennikarz Michał Karnowski podjął rozpaczliwą próbę zastraszenia Gowina... grzechem. To dla utrzymania koalicji Zjednoczonej Prawicy może być ostatnia deska ratunku. W końcu nie od dziś wiadomo, że Jarosław Gowin to człowiek wierzący, więc argument o grzechu, który wyłożył Karnowski, może na niego podziałać.

Jarosław Gowin mocno podpadł Michałowi Karnowskiemu, dziennikarzowi i publicyście kojarzonym z PiS. To on był współautorem wywiadu-rzeki z braćmi Kaczyński, to on wskazywał, że Jarosław Kaczyński... "kąpie się w uwielbieniu ludu" (CZYTAJ O TYM TUTAJ),a teraz to on ostrzega tych, którzy chcą rozbić koalicję Zjednoczonej Prawicy. - Opozycja ewidentnie próbuje zagrać krajowym programem odbudowy w ten sposób, żeby go wywrócić i za tym, jak sądzi wywrócić rząd i potem zbudować coś nowego, przejściowego, technicznego - w ten sposób prawica oddałaby władzę opozycji. Wszyscy, którzy do tego by się przyczynili, biorą na swoje sumienie duży grzech, nie wiem, czy tylko polityczny - orzekł Michał Karnowski w Radiu Wnet. Dla bogobojnego Jarosława Gowina ewidentnie powiało grozą, szczególnie, że w tej samej audycji dziennikarz jednoznacznie skomentował niedawną konferencję Porozumienia. 

ZOBACZ TAKŻE: Zepsuli urodziny Donaldowi Tuskowi! Taka przykrość w taki dzień. Płakać się chce

Michał Karnowski zasugerował nawet, że Gowin zbliża się do Szymona Hołowni. A to może być w PiS odebrane nawet jako grzech ciężki. - Jarosław Gowin mentalnie jest daleko od Zjednoczonej Prawicy. Podczas tej konwencji akcentował to, co różni, mówił o budowie nowej chadecji. Myślę, że patrzy w stronę Szymona Hołowni - ocenił dziennikarz. 

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje Mirosław Handke, legendarny minister edukacji. Każdy 30-latek go pamięta

Express Biedrzyckiej - Tomasz Trela: Ziobro ma teczki na najważniejszych ludzi w PiS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE