Janniger znów kręci z Macierewiczem. Wszystko jest na ZDJĘCIACH

2019-09-17 11:14 CHA
Edmund Janniger MON Antoni Macierewicz
Autor: Edmund Janniger/Facebook Edmund Janniger MON Antoni Macierewicz

Antoni Macierewicz od lat współpracuje z Edmundem Jannigerem. Gdy był jeszcze szefem resortu obrony narodowej, zatrudnił obecnego 24-latka na stanowisku swojego doradcy. Po tym, gdy Macierewicz został zdymisjonowany, z ministerstwa wyleciał i Janniger. Długo nikt go nie widział, a teraz… panowie znów zostali „przyłapani” w swoim towarzystwie.

Janniger ma bogatą historię pracy u boku Macierewicza. Był stażystą w jego biurze poselskim, a także pracował w sztabie wyborczym PiS w okręgu piotrkowskim. Gdy miał zaledwie 20 lat, Macierewicz mianował go swoim doradcą. Młodzieniec miał zajmować się m.in. stosunkami międzynarodowymi.

ZOBACZ TEŻ: Janniger pokazał filmik z Macierewiczem bez koszulki [ZOBACZ]

Za swoją pracę dostawał ok. 3,5 tys. zł. Po kontrowersjach związanych z tą nominacją, odszedł z resortu i zajął się pracą na jednej z amerykańskich uczelni. Do ministerstwa powrócił jednak w 2016 roku i zajął się organizacją wizyt zagranicznych naukowców. Z tej pracy wyleciał wraz z dymisją Macierewicza. Od tego czasu słuch po nim zaginął, niekiedy publikował jedynie artykuły w amerykańskich mediach, w których wychwalał Macierewicza.

ZOBACZ TEŻ: Błaszczak nie oszczędził Jannigera! "Harry Potter" wyleciał z MON!

A teraz zdaje się, że historia zatoczyła koło, bowiem wygląda na to, że Janniger znów pomaga Macierewiczowi w kampanii. Ostatnio pochwalił się zdjęciem na Instagramie, na którym widać obu panów na rynku w Piotrkowie Trybunalskim. To właśnie stamtąd startuje do Sejmu Antoni Macierewicz.

Edmund Janniger i Antoni Macierewicz
Autor: Screen/Instagram