Brudziński skomentował zaprzysiężenie Bidena. Hanna Lis nie wytrzymała!

2021-01-20 20:45 jot
JOACHIM BRUDZIŃSKI PIS
Autor: Marcin Gadomski JOACHIM BRUDZIŃSKI PIS

Nowym 46. prezydentem USA został Joe Biden. Polityk złożył uroczystą przysięgę. Uroczystość zaprzysiężenia Bidena uświetniły występy wielkich gwiazd: Jennifer Lopez i Lady Gagi. Joachim Brudziński europoseł PiS skomentował inaugurację prezydentury Bidena i wskazał dwie zupełnie inne gwiazdy. Jego słowa oceniła Hanna Lis.

Joachim Brudziński w zaskakujący sposób skomentował uroczystą inaugurację nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena. Europoseł napisał  na Twitterze: - Jednak przykro że nikt z nowej administracji nie pomyślał aby zaprosić Kim Kardashan i Paris Hilton. Internauci od razu zauważyli jego wpis i nie szczędzili komentarzy. Tomasz Lis zwrócił uwagę, że wspomniane celebrytki to gwiazdy ze środowiska poprzedniego prezydenta USA, czyli Donalda Trumpa. Od razu też pojawiły się zdjęcia przedstawiające Trumpa i wspomniane Kim oraz Paris. Głos w sprawie wpisu europosła Joachima Brudzińskiego zabrała także Hanna Lis, która gorzko stwierdziła: - Pierwsza reakcja-śmiech. Po chwili namysłu- głębokie zażenowanie stanem umysłu jednego z najważniejszych ludzi PiS-u i prawej ręki prezesa - napisała refleksyjnie. 

CZYTAJ>>>Draka! Posłanka Hartwich o czternastej emeryturze. Tarczyński nie wytrzymał: Skandaliczne słowa!

Joanna Mucha przechodzi do Szymona Hołowni. Oto jej najciekawsze wypowiedzi
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze