Justyna Klimasara szczerze o Mariannie Schreiber: Nie widzę jej w roli modelki. Będzie wściekła?

2021-09-17 17:11
Justyna Klimasara, Marianna Schreiber
Autor: justynaklimasara/INSTAGRAM, marysiaschreiber/INSTAGRAM Justyna Klimasara, Marianna Schreiber

Marianna Schreiber odpadła już w trzecim odcinku Top Model. Jej udział w programie wywołał wiele kontrowersji w związku z tym, że jest ona żoną Łukasza Schreibera - ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego. Według niektórych, dostała się do telewizji przez wzgląd na ten fakt. Wielu ludzi z branży modowej twierdzi, że choć jest piękną dziewczyną, to jej uroda jest zbyt mocna na modelkę. Podobnego zdania jest Justyna Klimasara, która skomentowała jej udział w programie w rozmowie z "Super Expressem".

Justyna Klimasara, potocznie zwana lwicą Lewicy, działaczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej sama wielokrotnie pozowała do zdjęć jako fotomodelka. Co sądzi o udziale Marianny Schreiber w Top Model? To zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

- Każdy powinien robić to co chce i nie oglądać się na partnera. Partnerstwo to wzajemne wspieranie. W przypadku Pani Schreiber jestem niemal pewna, że mąż o udziale wiedział od początku i cały szum to celowy zabieg. Chodziło o wybicie Pani Schreiber, która nie będę ukrywać, osobowością nie przyciąga uwagi - mówi nam Klimasara. 

Aktywistka także skomentowała predyspozycje Marianny Schreiber do zawodu modelki. - Pani Schreiber odpadła, bo chociaż nie chcę jej odbierać urody, to nie widzę jej w roli modelki. Ma bardzo określony typ urody i jestem pewna, że wielu produktów nie mogłaby reklamować. Modelka w każdej sesji powinna prezentować coś innego, zmieniać się. Potrzebna jest uniwersalna uroda. Pani Schreiber brakuje świeżości, chociaż jest bardzo zgrabna - skomentowała. Klimasara zauważa także dobre cechy żony polityka: - Niedawno czytałam jej wypowiedź, że nie wydaje zbyt dużo pieniędzy na ubrania. Jest w niej duża doza skromności. To się chwali - dodała. 

Justyna Klimasara, seksbomba SLD. Najodważniejsze pozycje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE