Wielka radość w domu Kaczyńskiej! Znany dziennikarz GRATULUJE

2020-08-08 8:39 Jot
Marta Kaczyńska
Autor: Kurnikowski/AKPA Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska jest mamą trójki dzieci. Ma dwie nastoletnie córki i synka, który właśnie kończy dwa latka. Cała gromadka to wielka duma mamy. Kaczyńska pochwaliła się właśnie wspaniałą nowiną, która sprawiła wielką radość w jej domu. Córka Martynka wygrała właśnie zawody jeździeckie w Biskupcu. Posypały się gratulacje.

Miniony tydzień kończy się bardzo szczęśliwie dla Marty Kaczyńskiej. Prawniczka nie tylko świętuje drugie urodziny synka Stasia, chłopczyk urodził się w sierpniu, ale i wielki sukces młodszej córki. Dziewczynka wygrała bowiem zawody jeździeckie zorganizowane w Biskupcu. 13-letnia Martyna od kilku ładnych lat trenuje jeździectwo i jest w tym doskonała. - Martynka I w Małej Rundzie ZO w KJ Lotar w Biskupcu! - pochwaliła się w Internecie podekscytowana mama. Pokazała też nagranie z wyczynami córki, która z ogromną wprawą prowadziła konia tak, by z gracją przeskakiwał przez przeszkody. 

Bo nastolatka trenuje właśnie skoki przez przeszkody. Portal "Świat Koni" tak opisał zwycięstwo córki Marty Kaczyńskiej: - W czwartek rozegrano dwa konkursy ogólnopolskie. Pierwszym z nich była Mała Runda. Do konkursu zwykłego na poziomie klasy N przystąpiło aż 114 zawodników. Najskuteczniej, bo bezbłędnie i w najlepszym czasie, parkur pokonała 13-letnia Martyna Dubieniecka. Zwycięstwo odniosła dosiadając wałacha szlachetnej półkrwi KAMELOT. 

Pod nagraniem opublikowanym przez bratanicę Kaczyńskiego, od razu posypały się gratulacje. Wśród nich pojawił się nawet komentarz od znanego dziennikarza zajmującego się światem gwiazd, Marcina Cejrowskiego: - Brawo! - napisał i dodał znaczek pucharu. 

Radosław Sikorski - Express Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze