Kaczyński zdradził, co go łączy z Kukizem! Kto by pomyślał, że…

2021-10-18 14:56
Jarosław Kaczyński, Paweł Kukiz
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Jarosław Kaczyński postanowił odpowiedzieć na nurtujące wiele osób pytanie – co go łączy z Pawłem Kukizem? Bez ogródek opowiedział, co ich łączy w rozmowie z tygodnikiem „Sieci”. Można się mocno zdziwić. Sam Kaczyński mówiąc o tej relacji szybko uciął odpowiedź.

Jarosław Kaczyński do tej pory stronił od rozmów z mediami. Teraz postanowił zmienić swoje zachowanie: wystąpił zarówno jako gość RMF FM, jak i udzielił wywiadu tygodnikowi „Sieci” (warto zauważyć, że tam też pisze felietony jego bratanica, Marta Kaczyńska). W rozmowie prezes Prawa i Sprawiedliwości opowiedział między innymi o powodowych swojego odejścia z rządu oraz o tym, czy Mateusz Morawiecki zostanie premierem do 2023 roku (więcej na ten temat przeczytasz tutaj). Został także zapytany, jak sprawił, że Paweł Kukiz pozostaje lojalnym partnerem politycznym. – Po pierwsze, jakoś żeśmy się zakolegowali – odpowiedział szczerze Jarosław Kaczyński. Dziennikarz dopytał, czy razem śpiewają. Odpowiedź może wielu zaskoczyć. - Zdarzyło się w pewnym stanie, lepiej tu postawić kropkę. Jak dodał: - Istotą tej współpracy jest jednak realizacja dużej części programu tego środowiska. Umówiliśmy się w kilku sprawach i dotrzymujemy słowa – stwierdził prezes Prawa i Sprawiedliwości. Najwyraźniej panowie znaleźli wspólny język i dobrze się dogadują także poza pracą!

Zobacz: Debata Tusk-Kaczyński. Schetyna powiedział wprost, co o tym myśli [Sedno sprawy]

W naszej galerii dowiesz się, jak do Jarosława Kaczyńskiego zwróciła się Piekarska.

Sonda
Czy debata Tusk-Kaczyński powinna dość do skutku?
Tu mieszka Paweł Kukiz.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE