Katarzyna Zdanowicz odeszła z TVN. Wiemy, dokąd trafi gwiazda!

2021-11-18 9:02
Katarzyna Zdanowicz
Autor: Materiały prasowe TVN

Katarzyna Zdanowicz, znana z TVN 24 prowadząca program „Polska i świat", rozstała się ze stacją - takie informacje pojawiły się jakiś czas temu. Teraz wirtualnemedia.pl. donoszą, że dziennikarka ma zasilić stację Polsat i zostać jedną z prowadzących główny program informacyjny stacji "Wydarzenia".

Katarzyna Zdanowicz na przełomie 2021 i 2022 zmienia pracę. Dziennikarka, która do tej pory prowadziła program "Polska i Świat" na antenie TVN24, zasili redakcję Polsatu. Jak dowiedziały się wirtualnemedia.pl Zdanowicz ma zostać jedną z prowadzących "Wydarzenia". Co ciekawe, 9 lat temu dziennikarka już pracowała w Polsacie. W 2012 w TVN Katarzyna Zdanowicz zaczęła od prowadzenia programu „Dzień na żywo”, a w 2014 roku została dołączyła do ekipy programu „Polska i świat”. W okresie wybuchu  epidemii koronawirusa zaczęła prowadzić program „Koronawirus raport. Szkoła”. Z informacji portalu branżowego wynika, że Zdanowicz zostanie twarzą głównych wydań "Wydarzeń", a swój debiut będzie miała w wyjątkowym czasie, bo w sylwestra albo w Nowy Rok. Katarzyna Zdanowicz to nie tylko prezenterka programów informacyjnych, ale ma też za sobą wydanie książki. We wrześniu ukazała się jej książka "Zawsze mówi, że wróci" opowiadającą o himalaistach i ich żonach.

Kim jest Katarzyna Zdanowicz?

Piękna dziennikarka Katarzyna Zdanowicz pochodzi z Białegostoku, urodziła się w 1979 roku. Ukończyła Uniwersytet w Białymstoku, jest absolwentką filologii polskiej. Dwukrotnie w roku 1997 i 2003  była stypendystką Ministra Kultury i Sztuki w dziedzinie literatury. Jest doktorem nauk humanistycznych. Na swoim koncie ma nagrody literackie. 

ZOBACZ>>>Wielki sukces Kwaśniewskiej i jej męża Kuby Badacha! Cóż za radość. Jest owoc wspólnej pracy!

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ PIĘKNEJ DZIENNIKARKI

Sonda
Oglądasz TVN?
Express Biedrzyckiej - Bogdan Zdrojewski: Rząd stawia straż graniczną w tragicznej sytuacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE